Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt alvási problémákra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alvási problémákra van megoldás?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt és már többször aludtunk is együtt (kb havi 1-2 alkalom ,de a nyári szünet óta többször volt rá példa),de nem folyamatosan napokon keresztül,egy kezemen meg tudom számolni kb hányszor volt h mind a ketten ki pihentük magunkat.Az elején nekem volt nehéz mert a párom horkolt ,de mire az elmúlt kiderült hogy kényszeres takaró tolvaj vagyok és majd lelököm az ágyról mert szeretnék hozzá bújni sőt ha rosszat álmodok állítólag megütöm v megrúgom.Az a kevés alkalom amikor sikerült kipihennünk magunkat úgy zajlott h az ágy két végébe húzódtunk és max a lábunk v a fenekünk ért össze ,de ilyenkor meg hiányolta a bújást. szerintetek van arra mód ,hogy nyugton maradjak álmomban ? esetleg lehet az a baj hogy mindketten kiskorunktól fogva privát francia ágyban aludtunk ? Ha sűrűbben aludnánk együtt össze szoknánk ? 19/L

2017. júl. 9. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Miert komplikaljatok tul? Az en parom is rugdos, meg csapkod almaban. Csak kicsit fajdalmasabb, mert en egy 40 kilos lany vagyok, o meg egy tornasz versenyszinten. Orrbavag/oldalba csap/majdnem letepi a mellem, en meg arrebb megyek es problem solved. Nem tehet rola, hiszen alszik. Evvel nem lehet csinalni semmit. Vagy megszokjatok egymast, hogy ez van, vagy nem alszotok egyutt. Ontudatlan allapotban nem tudod kontrollalni, hogy mit csinalsz. Ha megut en meg szoktam simogatni es megpuszilom a vallat vagy a hatat. Latszik rajta, hogy olyankor megnyugszik es nem mocorog ugy. De azert arrebb megyek, mert nem szeretnek orrtoresre ebredni. Ja, meg kulon takaro.
2017. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha 2 takaró van 2 őt lopok el ha 3 hármat XD Csak azért tettem fel a kérdést mert a szülei évek óta külön szobában alszanak és félek h ezek után ő is azt szeretné majd később
2017. júl. 9. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Spurizzatok vagy kokózzatok és nem kell az alvás miatt félni.
2017. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Majd megszokjátok egymást 1-3 hónap lenne ha golyamatosan egyutt aludnatok. Én(22N) is így voltam mert nagyon hárklis vagyok az alvásomra csak sötétbe és csendben tudok aludni szegény rámteszi a kezét vagy lábát lököm le magamról mert egyszerűen nem tudok ugy aludni ezzel szemben ő(20f) leteszi a fejét azt bumm horkol és csak a tévé mellet tud aludni. Eleinte mikor lekapcsoltam egyből felriadt és követelte hogy kapcsoljam vissza. Plusz szétteszi magát mint valami ku**rva engem meg felnyom a falra. Volt hogy egész éjszaka egy szemhunyásnyit nem aludtam konkrétan a sírás kerülgetett ez meg úgy aludt mint a bunda.

Nekem kb 6-9 hónap kellet ahoz hogy már nélküle ne tudjak aludni. Itt lakik szinte nálunk egyszer kétszer alszik otthon ha valami miatt ugy alakul 20 km.-re lakik.

Amugy ugy tudok csak aludni hogy füldugó be paplan a fejemre a tévét pedig beállítom hogy kapcsoljon ki. Már megszokta hogy nincs tévé és így jó minden. Most a ventillátor miatt megy a balhé mert jön rám a hideg és megbolondulok tőle ugyhogy ő elalszik azt kapcsolom is ki a pibe.

2017. júl. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két takaró, és/vagy két ágy.


Igazság szerint ez nem olyan dolog, amiben "össze lehet szokni", merthogy az alvás közbeni forgás nem egy tudatos dolog.


De most asszem, hogy megszólított az Univerzum és találtam rá megoldást! Csak le kell gyártani. :)

2017. júl. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!