Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen problémákra van megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen problémákra van megoldás? Jó persze tudom, hogy van, de mégis mi?

Figyelt kérdés

20 éves leszek kevesebb, mint fél év múlva, de barátnőm még soha sem volt. Éves eltérésekkel próbálkoztam lányoknál, de egyik sem vezetett sikerre, pedig a módszeren is mindig változtattam. Nem túl sokszor ugyan, de 3 lánynál próbáltam kezdeményezni. Az arcommal szerintem nincs igazából semmi gond, szerintem átlagos lehet viszont, a többivel már lehet. Kb 173 centi lehetek és olyan 85-90kiló. Mindig is egy kicsit pufók voltam, de világéletemben sportoltam viszont fogyásban eredménye nem nagyon van. Hiába járok most is kb heti 4-5x egyszerűen képtelen vagyok bármit tenni ellene és ez tuti, hogy genetikai probléma, pedig a pályán ez nem látszik, mert iszonyatosan gyors vagyok lábon amit már többen is észrevettek pedig nem ezt gondolták volna a kinézetem alapján. Ezek után, hogy 3x visszautasítottak, kevésbé van kedvem bárkinél is próbálkozni, pedig én tényleg cska azt szeretném, hogy legyen valaki aki szeret és akit szerethetek, de ha egy lány túl szép már az is okozhat gondokat. Nem kell, hogy egy szépségkirálynő legyen, elég lenne csak egy kicsit szebb is akivel van néhány közös érdeklődési kör ami mondjuk nem a bulizás, mert nem szeretek nagyon eljárkálni sehova, maximum haverokkal összejönni egy zárt helyen, mert nekem az nem buli, hogy minden iszákos lökdösődik és ordít a zene olyan szinten, hogy a másikat nem is hallod. Nem is vagyok híve az ilyen ismerkedésnek annyira. Lehet, hogy kicsit hülyén hangzik a kérdésem, meg bolondnak néz majd 1-2 ember, de sajnos én ezeket a dolgokat így érzem és látom.


Köszönöm ha elolvastad legalább és ennyit rám szántál az életedből.


2015. aug. 6. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Két kérdéssel lejjebb pedig egy lánynak van ilyen problémája nem találnátok egymásra?


Egyébként szerintem a túlsúlyoddal van probléma. Nem vagy túl vizes? Orvosnál voltál már? Először én ezt oldanám meg. Ha utána is elutasítanak akkor a dumád volt végig rossz :)

2015. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:

a kérdés egészére nem tudok választ adni, talán csak egyszerűen nem volt szerencséd, viszont az a rész kicsit furcsa volt számomra hogy "egyik sem vezetett sikerre, pedig a módszeren is mindig változtattam". Ha egy jól működő kapcsolatot szeretnél, szerintem ne módszerrel csajozz, ne egy trükköt próbálj eladni hanem önmagad. főleg hogy egy intelligens embernek látszol az irományod alapján :D

f/21

2015. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A 3 módszert úgy értem, hogy volt, hogy odaálltam egy lány elé a suli közepén és megkérdeztem, hogy eljönne-e velem valahova valamikor amikor neki kényelmes és megejtettem, hogy tetszik is és sokat gondoltam rá.

A legelső alkalommal még fiatalabb voltam. Mindketten 15 évesek voltunk és hosszas msn és face-s beszélgetések után, kérdeztem rá virtuálisan (ismertem élőben is). Harmadjára nem is olyan rég kb fél éve ismerkedtem egy lánnyal akivel többször is találkoztam, előtte csak futólag ismertem, de itt sem lett semmi komoly. Később rájöttem, hogy nem is illettünk volna egymáshoz, de ott abban a pár napban még egy kicsit rosszul esett, nem úgy mint az előző 2.

2015. aug. 6. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia! Megfelelő diétával, biztos tudnál leadni néhány kilót a sport mellett, és akkor ez nem zavarna.

Olyan sok társtalan fiatal van, köztük lányok is szép számmal. Néha szeretném összehozni az embereket, legyen mindnek párja :) ennyi visszautasítás nem világ vége, ettől ne keseredj el és szerintem módszerek sem kellenek, csak kultúrált viselkedés.

2015. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A sport jó, de lehet, hogy az étrended nem annyira. Nem kell koplalni éppen, de lehet változtatni, ha szükség van rá. Pl. én sovány voltam sokáig, találtam egy jó mozgást, amit tartósan is tudok csinálni, mellé pedig átalakítottam az étrendemet, és megindult a változás, jobb alakom lett, annak ellenére, hogy a mérleg többet mutat. Egyébként eszek mindenfélét, csak más elosztásban, mint régebben. Szóval csak a mozgás nem biztos, hogy elég.


Csajozás, az meg majd alakul, ne legyen jó bárki, senki nem egy akar lenni a sok közül vagy mindegy, csak legyen már. A bulizáson kívül azért máshova is el lehet járni, egy rakás program van, ami nem a betépésről szól, találd fel magad. Öcsém pl. szeret fotózni, és olyan jól csinálja, hogy már modelliskolának is fotózott. Én meg pár kihagyást leszámítva rendszeresen kint vagyok a WSR-en, nő létemre, meg a többi ilyen ingyenes, és számomra is elérhető autós-repülős rendezvényeken, mint pl. a Nagy Futam, vagy a Red Bull Air Race.

2015. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem a külső miatt lehet, mert annyi nálam is csúnyább srácot ismerek, akinek van bnője, h hihetetlen.

nem lehet, h azt érzik rajtad, h már nagyon kellene vki, és ezzel elüldözöd őket? ne erőltesd annyira a dolgot, akkor jön majd össze, szórakozz el velük, próbáld megnevettetni őket, és a legfőbb még egyszer, h ne erőltesd, ja és 3-ból 1 se?? hagyjad már, ez nem a világvége, nekem mikor lottóztam 5-ből 1-se, szóval képzeled, h mennyire elment a kedvem, buktam 200 pénzt. :D te meg csak tapasztalati pontot szereztél ezzel, nem buktál pénzt. :D

2015. aug. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Önbizalom, önbizalom, önbizalom. :)

Te is a média meg a közvélemény által sulykolt dolgok alól mentegeted magad, pedig teljesen felesleges. Leírtál két adatot, milyen magas vagy, mennyi a testsúlyod, és már kérdés nélkül magyarázkodsz, hogy de sportolsz, de ez nem az, aminek látszik...

Nem kell elhinni, mert közhely meg minden, de a kisugárzás többet jelent mindennél. Ha úgy mész csajozni, hogy "én tényleg csak azt szeretném, hogy legyen valaki", az minden megnyilvánulásodból süt, és az adott hölgyek sikítva menekülnek. Tudod, senki nem akar pótlék lenni, "bárki lehetnék" alapon. :)


Férfinál szerintem amúgy a 80-90 kiló simán belefér. Párom speciel most azért küszködik, hogy legalább 85ig visszahízzon, mert így elég gázul néz ki {szerinte}. Bár ő kicsit magasabb nálad, de a lényegen nem változtat. :) Főleg, hogy sportolsz is, az izom is súly ugye, úgyhogy pláne többet fog mutatni az a mérleg...


Az, hogy háromszor próbálkoztál, az tényleg nem sok egyébként. A netes (nem direkt) ismerkedést tudom neked javasolni első körben. Nem társkeresőre gondolod, hanem hobbidnak megfelelő fórumok, csoportok, stb... Nem is feltétlen a csajozás a lényeg, csak az új ismeretségek. Mivel "arc nélkül" megy a dolog, ezért rengeteget tud dobni az önértékelésen, hogy akivel ott összehaverkodsz-ismerkedsz-barátkozol, az biza minden háttérinfó nélkül csak magadért kedvel. :)

Aztán utána ezt a tudást átültetheted a való életben is, és azt fogod észrevenni, hogy már nem az stresszel, hogy "vajon tetszem-e neki".

Vedd lazábban a dolgot, és hidd el, jön minden magától! :) Fel a fejjel!


25N

2015. aug. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jah ezt vágom, nem úgy mentem oda senkihez, hogy legyen már végre valakim, de én egy lánynál sem szeretnék bepróbálkozni akinek van valakije, bár amit te írtál az egy lehetőség, de azért az úgy eléggé hülyén jön ki, legalábbis nekem mindenképp, de megpróbálom az itt kapott tanácsokat értékesíteni.
2015. aug. 7. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!