Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye csak féltékenységből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye csak féltékenységből írt? Exemmel szakítottunk (én szakítottam vele mivel megmondta h nem szerelmes, és h nem is leszaz) 2 hónapja,4 hónapig voltunk együtt. Azóta nem is nagyon talkoztunk,

Figyelt kérdés

kb 2-3szor futottunk össze. tegnap egy srác ismerősömet kísártem ki, és ott volt at exem is. a sráctól kaptam 2 puszit, de mindig is szokott adni.

erre az exem rámírt este msn en h mi van velem (mióta szakítottam vele 1szer nem beszéltünk), meg h van e pasim. meg h mi volt a baj a kapcsolatunkkal. nagyon úgy tünt h hiányzok neki, vagy h féltékeny.


2010. máj. 21. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
nincs baratnod akivel ilyeneket meg tudsz beszelni? ez az oldal kicsit komolyabb problemak megoldasara hivatott, nem ilyen picsogasra. miert nem kerdezted meg tole, hogy feltekeny-e ? pfff
2010. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaj hagyjuk már, hogy mire való ez az oldal. Ezerszer ostobább kérdéseket szoktak feltenni...

Szerintem hagyd rá. Nem is kell vele foglalkoznod. Ilyenkor mindig pitiznek, de nem kell őket komolyan venni. Mégis miért csak akkor érdekled, mikor mással lát? Ugyan már ez gyerekes. Valószínű bántja az egóját. De ez téged már ne érdekeljen. :)

Vagy netán újra akarnád vele kezdeni?

2010. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nem akarom újra kezdeni, mivel nagyon megbántott.

jó most egyedül :)

2010. máj. 21. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy.
2010. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Helyes! :) Nem is kell ilyennel foglalkozni.
2010. máj. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csak nagyon meglepett h most hírtelen írt. és h kérdezte h mi nem volt jó mivel változhat. (hát én ezt már kétlem, mivel ezt már 1szer megígérte, és nem történt semmi)
2010. máj. 21. 10:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt ajánlom, hogy ne bizonytalanítson el. Persze ez a legkönnyebb módszer, újra felkeresni és próbálni mindent helyrehozni. És talán a naiv ex be is veszi. De ez már nem megy. Ilyenkor már sajnos nem lehet komolyan venni senkit.
2010. máj. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!