Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeretne velem lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretne velem lenni? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
A párommal mostanában nagyon sokat veszekszünk, többnyire miattam mert félek hogy elveszítem! De ha össze veszünk álltalában mindig én megyek utána! De én arra vágyok hogy néha Ő kezdeményezze a békülést! Ma viszont nem engedte meg hogy bent üljek az ölébe, kiszálított az öléből és azt mondta hogy "Most elégedj meg azzal hogy az ölembe van a lábad" és nem ülhettem az ölében se.. Amikor meg szerettem volna puszilni elvette a fejét.
2017. júl. 10. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kettős játszma=100%-os elhidegülés.

játszani a sértődött mártírt, nem túl bölcs dolog.

amúgy meg amit leírtál, abból nekem az jön le hogy "kialudt a láng".

2017. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Túl sokat unatkoztok. Kis kemény fizikai munka mindkettőtökön segíthet. Amúgy beszéljétek meg a problémáitokat.
2017. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Elvadítottad magadtól. Majd lesz más, akivel kezdheted előlről.
2017. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én Őt szeretem
2017. júl. 11. 05:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Lvl 15
2017. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"De én Őt szeretem" Remélem ezt legalább te elhiszed. A nők csak magukat szeretik. Csak gondolj bele! Azért szereted a férfit, mert "kedves hozzád", "figyelmes", "jóképű", "gazdag", "hoz virágot", "jó az ölébe ülni", stb... Ezek csak neked fontosak, nem neki. Aki ezeket a dolgokat szereti, és hasonlóakat vár, az csak önmagát szereti, nem a pasiját.
2017. júl. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!