Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én Egyetemre fogok menni idén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Freyna kérdése:

Én Egyetemre fogok menni idén Debrecenben, a Párom pedig a Szegeden szerzett diplomája után gondolkodik új iskolában, ami jövőre lesz aktuális. Kérdeztem, hogy miért nem szeretne Velem tartani Debrecenbe?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy szeret egyedül új városokat felfedezni, és Neki szüksége van arra, hogy néha egyedül legyen, viszont nem szeretné veszni hagyni a kapcsolatunkat. Szerintetek?

2016. júl. 29. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ha a párom nem oda jönne/város/ ahol én vagyok..ő felnőtt tud dönteni mérlegelni hova szeretne!
2016. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

De hát elmondta...

Függetlenségre van szüksége, úgy, hogy a biztos pontot megtartja az életében.

Azaz már nem szeret, csak ragaszkodik hozzád, úgy, mint anyukájához, csak veled komolyabb társasági, és még szexuális szükségleteit is kielégítheti.

2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!