Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kételkedek a párkapcsolatomban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kételkedek a párkapcsolatomban. Mit tennétek, a helyemben?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, a fiú akivel együtt vagyok, 19 éves...Már dolgozik, saját maga fizet mindent, és én fiatalnak érzem magam mellette...Nem erőlteti a szexet, semmit nem követel, mégis éretlennek érzem magam.Mindennél jobban szeretem, és nagyon fontos de kérdeztem is tőle, hogy miért nem egy érettebb "nővel" van együtt? Erre azt válaszolta "Nem érdekli a kor, mert szerelmes".Még azt is vállalta, hogy fizeti az iskolám..De félek, hogy a korkülönbség miatt egy idő után elhagy.Ti mit tennétek?
2010. máj. 21. 13:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha valamiért elhagy, az nem a korkülönbség lesz, hanem az önbizalomhiány. Fogadd el, hogy kellesz neki, örülj neki, és ne azon filózz, hogy túl fiatal vagy-e hozzá. Ha meg csak hazudik neked, akkor ő legalább ugyanolyan rosszul jár, mint te.
2010. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs oka hazudni, csak előbb utóbb ő is családra fog vágyni..Én meg még csak iskolába fogok járni :/ attól is félek, hogy át fog szeretni másba, ha már megunja, hogy egy éretlen kislánnyal van együtt...És köszönöm a választ!
2010. máj. 21. 13:51
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem simán ráér még Ő is a családdal egy 5-6-7 évet még, addigra pedig talán már te is szeretnél.
2010. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát 22-23 évesen már én is szeretnék.Nagyon vonzzanak a gyerekek:D imádom őket, ezzel nincs probléma.Csak az még kicsit messze van..
2010. máj. 21. 13:55
 5/15 anonim ***** válasza:

szerintem 14 évesen még várjál. nehogy beleugorj a sexbe kedved, akaratod ellenére azért, mert ő sokmindent megtesz érted!! (ez egy jó módja annak, hogy ágyba vigyük a lányt..:()

ha még éretlennek érzed magad a sexhez, akkor várj, ha szeret, ő is megvár.

bocs, nekem nagyon korainak tűnik a te részedről, a fiú részéről viszont nem igazán értem.

biztos a szüleid sem örülnek neki, hogy ennyivel idősebb a barátod. 5 év nem nagy idő, de ebben az esetben ez elég nagy 'távolság'.:(

2010. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A szüleim közt 14 év van, és az a baj, hogy ennek ellenére igenis, zavarja őket :S és ne aggódj ilyen téren már komoly vagyok...Én nem adnom neki könnyen, de nem is szeretné erőltetni...min 16-17 évesen veszteném el vele, ahhoz pedig várnia kell még.Remélem komolyan nem azért van velem...
2010. máj. 21. 14:00
 7/15 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat !
2010. máj. 21. 14:01
 8/15 anonim ***** válasza:
becsüld meg,ne tegyél föl buta kérdéseket.ha ő szeret téged ne izgasson a korkülönbség.
2010. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

sztem élvezd ki amig lehet ne törödj az ilyen "hülyeségekkel" élvezzétek h szeretitek egymást legyetek boldogok stb majd késöbb ráérsz ezen aggodni h mivan ha családot akar stb.. és bocsi a pesszmistaság miatt de igen ritka az h 14évesen "örökre" együtt maradjon valaki pl egy 19 évessel és h közös családjuk legyen stb.. meg hát ha nagyon szeret is meg minden egy szexuális életet élö 19 évesnek nehéz lesz kivárni azt a 2-3 évet mire szexelhet a párjával.

na de ez csak az én véleményen, és legyetek boldogok;)

15L

2010. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De még ő is szűz (állítása szerint) és elég hihető mert mondott hülyeségeket, ahogy én is xDDD és igen sajnos megvan a veszélye annak is, hogy én átszeretek másba...csak nem valószínű az eddigi tapasztalataim alapján...Volt egy koromhoz képest hosszú kapcsolatom (1 éves volt) és én vele maradtam volna, de vége lett, mert ő úgy akarta....Szóval én őszintén megmondom, nem az a fajta vagyok, aki könnyen átszeret másba...sőt, ha otthagyott akit szerettem, akkor nem "jaj lesz másik" hanem elég sokáig kimerem mondani, de szenvedtem tőle :/ ezért is félek, hogy otthagy...már nem bírnám ki
2010. máj. 21. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!