Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívemre vagy az eszemre hallgassak a párkapcsolatomban?

Figyelt kérdés

A Szív szerint: hisz szereted(22F) és az elmúlt 3 évben rengeteg mindenen átmentetek, túléltétek a távolságot,meg ,ahogy rád néz és megmosolyogtat és ahogy vágysz az ölelésére.Nagyon tud szeretni és hűséges.Kár lenne ha vége lenne, mert 3 éve dolgozol érte és nem tudod mással elképzelni.

Az Ész szerint: nincs értelme, mert te ennél többet érdemelsz és csak az időd pazarlod rá,előbb utóbb találsz valakit ,aki értékelni fogja benned azt,amit ő észre sem vesz.Komolytalan és nincs veled komoly szándéka, jövőképe vagy csak nem beszél, nem mer beszélni róla, mert gyerekes .


22l


2010. aug. 29. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

ajjaj

ha ilyen kérdések foglalkoztatnak egy lányt, az a párjának nem sok jót jelent.


ha ennyire akarod, megerősitelek.

az eszedre hallgass

2010. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jézusom ez tudathasadás!

és ha ugy gondolod hogy te jobbat érdemelsz magadnak akkor hol itt a kérdés?

amúgy ez nem szí és ész harca hanem egy előny-hátrány lista:D

2010. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Romantikus feltételezés ez a Szív vs. Ész párharc, de azt gondolom, sokkal nehezebb megmondani, mit akar IGAZÁBÓL a szíved. Pl. nem lehetséges, hogy a szíved, a lelked igazából szabadságot kíván és nem azt a meleg kötöttséget? A gyengédség, amit átélsz a pároddal egy érzés, egy érzelem, de ettől még vágyhatsz szabadságra, ami 22 évesen időszerű egy hároméves kapcsolatban/után. Volt nekem is ilyesmi kapcsolatom, szerencsére nem vártam 3 évig vele...

24f

2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 17 évig hallgattam a szivemre, az eszem helyett és nagyon ráfáztam. Most már a szivem is összetörte, ígyaztán könnyű volt hallgatni az eszemre. Sajnos késő volt, korábban kellett volna.

Szóval hallgass az eszedre, és ne várd meg azt, amikor már nem lesz lehetőséged sem hallgatni a szívedre.

2010. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!