Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A femináci/lelki sérült nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A femináci/lelki sérült nők, miért a férfiakon élősködnek? :o

Figyelt kérdés

Rengeteg olyannal találkozni manapság, hogy egy nő valahol sérelmeket szed fel, aminek a felelősségét nem tudja vállalni sem, hogy lehet hogy ő is felelős volt a dologért valahol, és utána menekül egy boldogító kapcsolatba, ahol mint egy eszközként használja a férfit arra, hogy túltegye magát a lelki sérelmein, és utána eldobja a mint egy tárgyat amit elhasznált. Vagy pedig őrli magát egy kapcsolatban, és közben szidja a férfi nemet, csak mert ő képtelen bármit is önállóan lépni, vagy cselekedni a saját életéért. Félreértések elkerülése érdekében, nem személyes tapasztalat miatt írom a kérdést. Tudom hogy a nők nehezebben oldják meg ezeket a belső konfliktusokat, és inkább kibeszélik és másokkal együtt próbáljál oldogatni vagy ilyesmi, de azért ez mégsem teljesen normális dolog, nem? Ha van egy problémája egy nőnek, akkor ő is tehetne valamit azért, hogy megoldja, ehelyett manipulálja a környezetét, és rajtuk éli ki minden sérelmét. Tisztelet a kivételnek, mert szerencsére nagyon sok értelmes nő is van.:)


Nos vélemények?


2017. júl. 12. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

Ennek semmi köze a feminizmushoz, sem pedig a nőkhöz, egyszerűen léteznek ilyen emberek férfiban és nőben is.


Viszont sajnos olyan gondolkodásúak is léteznek, mint te. Látszik, hogy igazából a nőkre próbálsz mutogatni, még akkor is, ha a kérdésed csak egy rétegükről szól elvileg.

Ugyanis...

"Tudom hogy a nők nehezebben oldják meg ezeket a belső konfliktusokat" - Hogy a francba lehet leírni egy ekkora állatságot? Már bocsi.

Ez egyáltalán nem igaz. Sem nagy általánosságban nem bizonyított semmi nemi különbség ilyen téren, ha pedig a saját tapasztalataimat nézem, akkor több hjarmatgyenge férfit ismerek, aki képtelen megoldani a különféle magánéleti, lelki problémáit. De még így is tisztban vagyok azzal, hogy nem az emberek neme, hanem a személyiségük, környezetük, hátterük határozza meg ezt a dolgot.

2017. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Meg tudod fogalmazni a kérdésedet egy mondatban összefoglalva? Több témát is homályosan érintesz, de a trollmázzal bevont provokációk miatt nem értem pontosan, mit akarsz.
2017. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1-es egyetértek.:D Valóban trollmázas kérdés, csak kíváncsi voltam ki hogyan reagál, és meglepett hogy gondolom te nő vagy és ilyen nyugodtan tudtad kezelni. Valahova máshova értelmesebben írtam erről a dologról, teljesen megértően, és nem a nőket szapulva, és erre úgy le hímsoviniztáztak meg elhordtak mindennek a világ összes bűnével megvádoltak szinte.:D De megnyugtattál hogy létezik egy másik kategória is aki még a retardált kérdést is tudja higgadtan és objektíven kezelni.:D
2017. júl. 12. 12:35
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Megint kiemelted azért, hogy nő vagyok, mintha egy ritka kincs lenne, aki nő létére tud normális kommentet írni. :D
2017. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nos ezen az oldalon, meg az én utóbb 2 napomban ez valóban az, de félre ne értsd, nem így gondolkodom a való életben.:D
2017. júl. 12. 13:01
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Az itteni nők nagy része no comment kategória, tisztelet a kivételeknek. :)
2017. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

Eh már megint jön a nők kiemelése egy nem feltétlenül női dologgal kapcsolatban. Amiket leírtál, simán rá lehet mondani az itteni pasik nagy részére, lásd:


"sérelmeket szed fel, aminek a felelősségét nem tudja vállalni sem, hogy lehet hogy ő is felelős volt a dologért"

- ez az itteni tipikus túl jó vagyok, ezért nincs senkim kategória


"ahol mint egy eszközként használja a férfit arra, hogy túltegye magát a lelki sérelmein, és utána eldobja a mint egy tárgyat amit elhasznált."

- ezek a mostanában gazként elszaporodó puások, akik eddig sikertelenek voltak csajozás terén, de most kompenzálni akarnak azzal, hogy a pua segítségével nőről nőre járnak


"őrli magát egy kapcsolatban, és közben szidja a férfi nemet, csak mert ő képtelen bármit is önállóan lépni, vagy cselekedni a saját életéért."

- a kapcsolatban őrlődés NEM női dolog, a másik nem szidása a saját balf@.szságukért pedig a friendzone miatti sírás.


10000%ig egyet értek abban, hogy vannak s...ggfej nők, akiknek jobb, ha sose lenne kapcsolatuk, de könyörgöm, ne mindig csak a másik szemében lássuk meg a szálkát...

2017. júl. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaj, igazi feminácinak(3rd wave, a feminizmusnak is vannak hulláma, nézz utána) még pasi sem kell.

Én azon nézek nagyokat, amikor kedveskedni próbál nekik a férfi, és ők erre azt mondják, hogy 'áh, tárgyiasít minket.' Szerintem az, hogy előre engednek a buszon, egyáltalán nem tárgyiasítás!

Ja meg a kedvencem: mindent egyedül kell megoldani. Nos, én valahogy örülök, hogy megoszthatjuk a munkát, és nem kell mindent egyedül csinálnom, hiába tűnök ettől kevésbé erős, önálló nőnek a feminácik szemében. :)


Amúgy annak ellenére, hogy troll kérdés volt, nem igazán cuppantak rá a kedveskék. :"DDD


21/L

2017. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Én feministának tartom magam, de tisztázzuk a fogalmakat. Ez nem a férfigyűlöletről szól. Hanem arról, hogy egyenlő gazdasági, társadalmi, jogi lehetőségei legyenek mindkét félnek. Aki mást mond, az nem feminista, hanem szimplán buta. Akikről meg te írsz, érzelmileg megragadtak egy kávéskanál színvonalán, és nem nemtől függ sajnos.

25/N

2017. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak nem a nőiesség = gyengeség kérdésről beszélsz?
2017. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!