Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen sok férfigyűlö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok férfigyűlölő, férfifikázó kérdés az oldalon? Kiktől ered ez, vagyon ugyan az a femináci társaság írja ki, őket minden nap?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 01:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
igen az elkeseredett hiányos nők így akarnak bosszút állni!
2015. jún. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
90%
Kinek áll érdekében? :D
2015. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok férfigyűlölő, semmi bajom a férfiakkal, több fiúbarátom volt, mint lány és sokkal jobban megbízom a férfiakban, mert eddig csak nőkben csalódtam. De mikor itt a sok megkeseredett férfi túlzott hülyeségeit olvasom akkor hazudnék, hogy nem szítja bennem az indulatokat.
2015. jún. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó! Ezt én is így érzem. Ez a topik tele van pasihisztivel.

Kérdező! Linkelnél pár kérdést?

2015. jún. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
62%

3,4 örülök, hogy nem csak én gondolom így. És pont az ellenkezője nem jön szembe sosem.

Kérdező, lehet, mást veszel észre....

2015. jún. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ti hogy vagytok vele, én nőgyűlölő kérdést látok annyit ami szemet szúr. Férfifikázó szerintem nem nagyon van hacsak a hisztizőkre vonatkozóakat nem veszed annak. Viszont akkor szerintem itt fogalomzavar van, mert az itt nyivákolók még erős jóindulattal se nevezhetők férfinak.
2015. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
19%

Mert mindenért a férfiak a hibásak.

[link]

2015. jún. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
86%
Sok férfigyűlölő? Ellenkezőjét látom. A sok pénzéhes könnyűvérű macának csak a macsó alfahímek kellenek, pedig itt van rengeteg kedves, aranyos, átlagos srác, aki csak egy kis szerelemre vágyik. Szóval szemét nők, tűzre velük! És bárhova ír egy lány, hogy hát ő nem így van ezzel, vagy rá nem ez a jellemző, akkor hazug cafka. Ja és a nőnek a konyhában a helye és a háztartás is az övé, hisz a férfi csak férfimunkát végezhet, úgymint javítás, kerti munkák. A panelben is.
2015. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
83%
Férfigyűlölő?? Nem is emlékszem mikor láttam utoljára olyan kérdést, hogy sok hazug mocsok férfi... Ellenben a nők...
2015. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%

Én nem látok ilyen sokat.

Viszont bizonyos férfiakat joggal és nem véletlenül utálnak és bőven megérdemlik, amit kapnak.

2015. jún. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!