Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen minek hívogat?

Figyelt kérdés

...hogy vigyek sert, cigit /kifizeti/ meg szex.. aztán hétköznap fáradt, jönnek a haverok, amúgy is társkeresőzik- ez egy újrakezdett kapcsolat..- ; mondván körül akar nézni../az előző exét keresi aki elutasította pár hónap levélváltás után mert nem csókolta meg az első randin!:O /...szóval imádja minden porcikámat elmondása szerint, jó vele, de szerinte ő nem alkalmas meg nem akar tartós kapcsolatot. Ezt a részét értem, de ha folyton keres miután elküld ...meg letiltogat...mi ennek a logikája....kitér kérdések elől, nem válaszol emilekre...

Ugyanakkor nincsenek vitáink, szerettük egymást...

Érző emberi lény vagyok segítettem őt ...munkával..bármivel... már sírva kértem ne a viszonykeresőn! keresgéljen amikor besokalltam és mondtam hagyjuk az egészet......de ő nem akar semmit....és "tök jó" a cset a keresőn.... :(

Jó nagy paraszt de miért nem lehet emberien viselkedni ennyit talán megérdemelnék nemrég elment a babám mert túl jól sikerült egy kibékülés. Semmi válasz a szokásos nyűglődésen kívül egyszerűen törölte magát onnan ahol megtaláltam ..

MIÉRT ilyen szerintetek..?

Thanks.


2017. júl. 12. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy miért ilyen?amúgy jól látod: "Jó nagy paraszt".

Elvette a babád életét, tán a lehetőséget is másik gyerekre, és te azon nyűglődsz, hogy részegen mit csinál?

Azt, amit józanon: szarb_ba se vasz

2017. júl. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, minek állsz egyáltalán szóba egy ilyen szánalmas alakkal és miért nem tiltod le. Jó szenvedni valaki olyan miatt, aki nyilvánvalóan szarik rád?
2017. júl. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

...de akkor szerintetek is paraszt? :D hálistennek nekem már van egy gyermekem #1-es...ő simán örökbe adta volna amikor még csak gyanú volt hogy igen...... ezt a legutóbbi kioktató /!/ levele után megköszöntem mondtam már énekeltem esténként a bébinek.., nem tudta de utolsó mondatom az volt hogy adja a koraszülötteknek a pénzem amivel tartozik /!!/-most kivételesen tartozott..- "azt felejtsen el" ...de ettől még nem értem egyszer így, egyszer úgy...érzett.... beszélgettünk sokat erről..

Frusztrál ezerrel a kudarc bár ez így jobb....

De próbálnám megérteni mi történt?


:(

2017. júl. 12. 13:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mért vagy kapcarongy???

Nem becsülöd magad?

2017. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

És szerintetek full részegen miért hívogatja a kollégáit/kolléganőit...volt hogy engem is hogy öngyilkos lesz...na arról leszoktattam akkor de ugyanezt csinálja most másokkat...holott oka igazából nincs rá hacsak nem a középstádium felé haladó alkoholizmust vesszük..:(

Ezt miért csinálják? Már kerestem neki terápiás csoportot de ugye tagadja hogy szüksége lenne rá- pedig a barátai is mondják már....! Másrészt beszippantotta a kapuzárásos haverok baráti köre- egyiket is most hagyta ott asszony gyerekekkel..- és ebből se tanul...? :( Egy kétdiplomás ember hogy lehet ennyire sötét?? Frankón hiányzik egy kocka a képből ilyen állat nincs is...!?

2017. júl. 12. 13:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi történt?

Az történt, hogy nem vetted észre, hogy pótlék vagy, és az is csak szexuális értelemben. Ha éppen feláll a farka, akkor hívogat, mert jobb vagy, mint a pzs.

Örülök, hogy van gyereked, vele foglalkozz inkább, ezt meg nullázd le, mindenhogyan, csak semmi kommunikáció.

2017. júl. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már lenulláztam. az is volt a baj hogy a gyerek az első...-vele kapcsolatban tegnap írta ki kérdést amúgy..-..pedig neki is van már kettő bár asszony lelépett jó messze ő időben /?/ kapcsolt úgy vélem..
2017. júl. 12. 13:27
 8/12 A kérdező kommentje:

Én már nem kerestem harmadik hónapja most a társkeresőn írtam rá -szivatásból- amikor láttam megint aktív..

:D

de ugyanúgy bunkózott mintha menekülne basszus, fene se érti:(

2017. júl. 12. 13:29
 9/12 anonim ***** válasza:
"A fene se érti" - Csak te nem érted, mindenki másnak világos miért. Azért, mert szarba se vesz, annyit se érsz számára, mint egy darab kutyaszar, de azért szórakozásnak és feszültséglevezetésnek jó vagy, amikor épp nincs jobb dolga. Ébresztő! Te lehet, hogy szeretted őt, de ő abszolút nem, ez van, ideje lenne végre kinyitnod a szemed és véletlenül sem (szivatásból ráírni, legalább magadnak ne hazudnál..) kapcsolatba lépned vele. Ne reménykedj, hogy valaha emberként fog bánni veled, hiszen eddig se tette, majd pont ezután tenné?
2017. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hu első! Erre az utolsó sorra nem számítottam, de engem szívem ütött. Nagyon igazad van.
2017. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!