Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon zavar ez és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar ez és nem tudom túltenni magam rajta pedig nem nagy dolog! Hogyan töröljem a fejemből?

Figyelt kérdés
Mélyen megsértett és rosszul esett az a páromtól, hogy lájkolgatott egy olyan lánynak, akit még ő is ócsárol, hogy mekkora ribi és hogy nem birja? Csak látásból meg 1-1 helyről ismeri, szóval nincs sok köze hozzá, nekem régen barátnőm volt. Nagyon rosszul esett, hogy tetszett neki egy életeseménye, olyan mintha elárult volna és nem is igazak amiket nekem mond róla. Ezek az érzések kavarognak bennem, nem tudom elfelejteni, szerintetek hogyan csináljam, hogy a régi legyek és ne ez fájjon?
2017. júl. 13. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Ne legyél már ennyire gyerekesen önző, ne sajátítsd ki se őt, se hogy mit kedvel.

Örülj mások örömének és nem lesz okod féltékenykedni.

2017. júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem épp a féltékenykedésről van szó. Tudom, hogy nem csalna meg főleg vele, de kicsit hazugnak érzem, mert többször előjött a téma barátok közt és mindig rossz véleménnyel volt róla, most meg neki tetszését mutatja? Mert csak olyat lájkol(ritkán) ami tényleg tetszik is neki. Szóval ha annyira ki nem állhatja, akkor miért tetszik neki az adott dolog? Akkor vagy nekem nem mond igazat, vagy nem értem. Ha olyannal teszi akiről semleges véleménye van, az nem zavar akár nő akár férfi... De ez nagyon, kicsit nyalizásnak látom és valamiért árulásnak felém. Nagyon rosszul gondolkodom?:(
2017. júl. 13. 00:40
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 1#!

Egy férfi nyilvánosan is tetszését fejezi ki egy másik nő iránt, akit ráadásul a barátnője nem kedvel… hidd el, nem vezethet semmi jóhoz! Tiszteljük legalább annyira a párunkat, hogy nem hozzuk kínos helyzetbe.

Amúgy jó, hogy te ilyen nyitott vagy, h te csajod minden jöttment férfit „szó nélkül lájkolgathat”, de ez sajnos téged minősít!

2017. júl. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Facebook alapszabály párkapcsolatban/házasságban élőknek: csak olyan ismerőseitek legyenek neten,akikkel tényleg jóban vagytok,beszélgettek,találkoztok.

Nem értem sok embernél,miért kell a rengeteg virtuális ismerős,főleg az olyanok,akiket utálnak "állítólag". Ebből csak a gond származik,főleg akkor,ha nem adja meg a másik a tiszteletet. Próbáld meg megbeszélni vele,hogy ha nem bírja az illetőt,akkor minek like-olgatja,mondd el,hogy neked ez rosszul esett. Ha értelmes,akkor megérti,hogy egy nő számára ez sértő.

2017. júl. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Úristen egy lajk :OOO

Most mi lesz...

Ne gyerekeskedj.

Bízol a parodban?

Igen?

Akkor nincs probléma.

Ha ennyi megingat, az már régen rossz....

2017. júl. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

>Szóval ha annyira ki nem állhatja, akkor miért tetszik neki az adott dolog?


Ha valamit nem értesz, akkor miért TŐLÜNK kérdezel és nem TŐLE? Ha a pároddal van problémád, fordulj hozzá. Ne támadd le és ne vádaskodj, veszekedj, mondd el, hogy mit tapasztaltál és hogy milyen érzéseket váltott ki belőled, és hagyd, hogy elmondja az ő szemszögéből.


Magadban őrlődni meg kombinálni a legnagyobb hülyeség.

2017. júl. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Az a gyerekes, aki képes vakon, 100%-ig megbízni valakiben. Nem szabad. Van egy barátnőm, akit folyton csal a párja, de mindig kimagyarázza magát, ő meg naivan el is hiszi. Nem, ha van okod arra, hogy féltékenykedj, akkor az nem alaptalan. Én ezen igenis ki lennék akadva, mert maga ellen beszél és alapból tiszteletlen dolog veled szemben.
2017. júl. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Töröltesd magadat fb-ről, mert szemmel láthatóan az agyadra ment...
2017. júl. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Látszik a kérdésből és a válaszokból is, hogy iskolaszünet van.

A tini szekció lejjebb van.

Felnőttek nem igazán foglalkoznak ilyesmivel, leginkább észre sem veszik. Mondjuk ott kezdődik, hogy nem jelölnek/igazolnak vissza olyan embereket, akit nem kedvelnek.

2017. júl. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Koszonom as eddigi valaszokat!

A paromat kerdeztem eloszor nyilvanvalo, de semmilyen normal is valaszt nem tudott adni csak hogy "csak ugy lajkoltam s akkor mi van" ennyi. S azota sem tudtam megnyugodni novel sert hogy pont igy maga Ellen vessel es nem tudom MIT hoggyek.

Nem vagyunk mar tinik, egyikunk sem de azert rosszul esik...

2017. júl. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!