Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog, vagy csak engem zavar, hogy a párom ennyire mell mániás?

Figyelt kérdés

Hát lehet, hogy poénos lesz kicsit a sztori, de nekem komoly...

Szóval 3 éves együttélős kapcsolatom van. Elég jól meg vagyok áldva cicivel és rohadtul irritál, hogy a párom ha kell, ha nem, állandóan a melleim fogdosásával van elfoglalva. Ezt kb úgy kell elképzelni, hogy mondjuk melltartóba mászkálok, állandóan a sarkamba van és juj cici... tévézés közbe 5-10 percenként vagy fogdossa, vagy odahajol, hogy csókolgassa és azért ez hosszútávon rohadtul idegesítő, irritáló. Már többször rászóltam, hogy vegyen már vissza, mert idegesít és tök gáznak érzem, hogy mint egy kismajom, vagy mint egy kutya aki a játékát nyüstöli, kb ő is így viselkedik. Tegnap annyira felhúztam magam az értetlenkedésén, hogy fejezze már be a csöcsörészést, hogy mérgembe odavágtam neki, hogyha ennyire nem bír magán uralkodni, akkor keressen magának valaki mást, mert nekem még a szextől is elmegy a kedvem ezért. Sokszor elutasitom mostanába az együttléteket ezért is, mert kb nem felizgat, hanem felb.a.s.z idegileg, hogy mindig fogdos, és nem tudja mi az elég. Nem egy gumijáték vagyok. Normális, hogy ez engem idegesít? mást is idegesítene? Amikor rászólok, még ő van megsértődve. 33/F és 26/L vagyunk.


2016. máj. 1. 05:56
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
És ezt 3 évig tűrted?? Viszonylag hosszú idő,ha engem idegesít valami nem tűrök ilyén sokáig
2016. máj. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bence_ ***** válasza:
69%

Igazán sokáig képes vagy magad szívatni, kitartó vagy.

Tehetetlenséged bosszant fel.

Neked ez a csöcsörészés rossz.

Neki ez valami fétise leszokni nem fog.

Vagy elfogadod és megszereted vagy elváltok.

2016. máj. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem nagyon kíván téged.Te meg nem engeded neki de még pinát sem adsz neki.Lehet hogy megy majd máshoz.Bár szerintem te ennek örülnél.Ha már felvetetted neki.
2016. máj. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy normálps választ tudjunk adni, látni kine azokat a ciciket, lehet hogy valamilyen hipnotikus erővel bírnak.


Na de a viccet félretéve, még engem is idegesítene ha 10 percenként a farkamat nyüstőlné. Annak ellenére hogy nem vagyok meleg. Bár ez nála eleve elképzelhetetlen, egyedül azt tartanám viccesnek, ha egy gyógyszer ezt váltaná ki belőle, mondjuk egy napig. :)

2016. máj. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Mivel napi 1 ora szexigenyem lenne, ez beleferne. Sot szexelnek vele naponta. Akkor szerintem nem annyira csinalna, de nem lenne olyan baj. En is imadom a melleim.

N

2016. máj. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Ez engem is zavarna. Kb. guminőnek érezném magam, akiben az a legfontosabb, vagy jó nagy melle van. Van egy idő, ami után idegesítő a dolog... mert akármennyire is érzéki típusú ember vagyok, van, amikor kell komolyabb dolgokról is beszélni, van, amikor az ember a háta közepére kívánja a fogdosást... ha a párod ezt nem hajlandó megérteni, akkor elég önző... ez meg nekem, ha nem változik, már szakítóok lenne.
2016. máj. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én exem kb ugyan ez volt csak ő nem a melleimet fogdosta nonstop hanem benyúlkált a bugyimba. Ha lefeküdtünk az ágyra már rögtön nyúlt is oda de még akkor is mikor nálunk voltak a haverjai és filmet néztünk. Mi ketten egy takaró alatt voltunk mert picit hűvös volt hát akkor is rá kezdte én meg alig tudtam eltaszigálni a kezét hogy legalább akkor emberelje meg magát ha vendégek vannak. Bármennyire is szerettem őt egyébként és bármennyire kívántam a szexet akár egy nap többször is ez nagyon zavaró tudott lenni. Szerintem ülj le és beszéld vele meg. Ne akkor szidd le amikor épp csinálja,hanem csak úgy simán mondd hogy megszeretnéd vele ezt beszélni és szépen értelmesen próbáljatok meg kompromisszumot kötni. Annyi a lényeg hogy ne lecseszés szinten állj elő vele mert akkor megint csak megsértődik majd. Ha így sem tudod vele megértetni és nem együttműködő akkor nem hiszem hogy tudnál bármit csinálni :/
2016. máj. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3 éve megy már? Jól bírod.


Ha nem esik jól,akkor megkéred, hogy csak a hálószobában illetve előjátékként "használja",amikor neked jól esik.

2016. máj. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha párod, beszéld meg vele!

Én is meg szoktam simizni a páromnak. Még sosem szólt hogy zavarja.

2016. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 leo4v válasza:
Hat megertelek az szivas lehet am szerintem minden fiu a cicikre gerjed bar o tulzasba viszi
2017. jan. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!