Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar a dolog? Nálatok e téren hogy áll a helyzet? L

Figyelt kérdés
Zavar benneteket, ha a barátotok/barátnőtök más lányok/fiúk képeit lájkolgatja?
2016. jún. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fészbukom sincs szerencsére. Nem is lesz soha.
2016. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkoztat. Mondjuk, lehet, csak azért ilyen nagy a szám, mert nem ott éljük az életünket, tényleg csak leginkább ismerősökkel kapcsolattartásra, esetleg valami csoportban vagy nekem a sulival kapcsolatos dolgokban aktívkodunk, de azért az nem jellemző egyikünknél sem, hogy idegenek képeit nézegetjük és lájkolgatjuk. Ha valakit lájkol bármelyikünk is, az általában egy barát (legalább egyszer már láttuk személyesen is egymás legközelebbi barátait) különösen jól sikerült képe, életeseménye, ilyesmi. Ez meg nem igazán zavaró. Az a félévi egy lájk, azt még megengedem, na :D
2016. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szokta mas lanyok kepet lajkolgatni
2016. jún. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szokott zavarni én is szoktam ismerős pasik fotóit like-olni ő miért ne tehetné. Egyébként meg van több nagyon jó lány barátja a suliban azon sem problémázom ha nem én kellenék neki nem velem lenne szóval nincs min problémáznom :)
2016. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha barátainak pár visszafogott képét vagy vki olyat lájkol, aki letett vmit az asztalra, és csak tiszteletből, nem zavarna. Az igen, ha ilyen vadidegen vagy félig ismert pucsítós lánykákat, ismeretlen modelleket lájkolna.
2016. jún. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!