Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közeledjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek egy ilyen lány felé? Minél többen pls.

Figyelt kérdés
Tehát 1 hónapja ismerek egy lányt.Mármint szeptemberben jött abba a suliba amibe én járok.(elsős).De csak egy hónapja vettem fel vele a kapcs-ot.Nekem nagyon bejött már a legelején.Aztán beszélgettünk(főképp msn-en).Néha meg egy vonattal mentünk haza.Kétszer beszéltünk élőben hosszabb ideig.Akkor elég jól éreztük magunkat.Meg mikor ketten megyünk...akkor csak 30 percet tudunk beszélgetni...Már elhívtam az elején h talizzunk,h megismerjük egymást,ő azt mondta h még korai,meg h csak haverok vagyunk.Aztán annyiban hagytam,de félek h elfog laposodni a kapcsolatunk h csak msn-en beszélünk...mert nem tudom h esetleg bejövök neki vagy stb...Mindenképp elakarom a nyáron hívni vhova.de addig mit csináljak??miket?.kicsit bizonytalan vagyok...
2010. máj. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szarj az ölébe a vonaton...
2010. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imre...Pál...elviszlek téged az ember nagyságú karalábék közé én....jó
2010. máj. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Gondolom még fiatalok vagytok, max 15 évesnek tippelnélek a szavaidból. Ha tévedek, akkor bocsánat!:) Hogyan fogalmazzak, hogy ne sértsek meg senkit... Hm.. Az a baj, hogy a lány is fiatal, korai még neki a szerelem, ő neki valószínű még tabu téma ez a dolog. Annyi tanácsot tudok adni, hogy ha észreveszed, hogy szimpatikusnak tart, és jól érzi magát veled, akkor próbálj meg közeledni, ha fogja a poént akkor viccelődni, ha kicsit komoly természetű beszélgess vele merüljetek mélyen bele és egy kis idő múlva kialakul. De a lényeg, hogy ne úgy beszélj vele mint, aki csak barátkozni akar, próbáld vele mindig éreztetni, hogy nem csak barátkozni akarsz. Ez alatt nem azt értem, hogy nyúlj a bugyijába be 3 naponként...:D Csak néha bókolj és próbálj finoman közeledni hozzá mind testileg, mind lelkileg.

2010. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát én 17 vagyok ő 15.A viccelődéssel nincsen gond.Én amúgy is olyan természetű vagyok,hogy kb minden lányt meg tudok nevettetni.Mármint visszajelzésekből.Hát neki még nem nagyon volt barátja,lehet ez a gond.De nem tűnik olyannak mint aki félne.Vagy lehet hogy csak nem mutatja.Azt tudja h nekem bejön,mert mondtam neki még anno.Bókolgatni is szoktam neki,de kb olyan mint ha fel sem fogná.
2010. máj. 21. 17:53
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a suliban is odamehetnél hozzá, nem muszály csak a vonaton beszélgetni.. na meg Msn-en.
2010. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hátjaa.tudom hogy odakéne.de sosincsen egyedül:S
2010. máj. 22. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!