Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hulyenek néz, mert nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulyenek néz, mert nem vagyok hajlandó semmit mondó filozofikus eszmefutattasokat folytatni a kedvenc konyveiben leirott szövegrol?

Figyelt kérdés
Megesik, hogy felolvas nekem a könyveiből egy oldalt, hogy mondjak rola véleményt. Nos, ha annyira erdekelne amirol olvas...de nem erdekel. En nem traktalok ol.senkit az ilyen dolgaimmal, es ki van akadva h en nem vagyok hajlandó vele eszmet futtatni. Múltkor halistennek csak mesélt róla, hogy mit olvasott, mondtam egy ket szot,erre benyögi, hogy akkor lehet velem csak ertekezni ezekrol, ha egyszeruen fogalmaz. Mintha amugy nem ertenem a könyvet..teljesen hulyenek nez szerintem, es saját magat pedig dicsőíti, hogy o ilyeneket olvas. Ki vagyok akadva, hogy igy lenez es butanak tart.
2017. júl. 14. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugye tudod, hogy ebbol a duhongesbol nem tudjuk eldonteni h neked van igazad es o a bunko, vagy tenyleg feletted all szellemileg? Persze erre ravagod h okos vagy, mert (itt jon egy kozhely), es meg mindig ott tartunk h akarmi lehet az igazsag.
2017. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Leírom a választ, ami bár bunkó, de talán érdemes megfontolni. Kis allegória

Ki nem sz*rja le? De nem csak a kérdésedet, a nyűgödet is. Vagy azt aki ilyesmiket gondol.

2017. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom miért furcsa ez számodra, én szoktam cikkeket mutogatni a barátaimnak.. ők is nekem. Ha nem értünk egyet, csak akkor beszélünk róla.


Fogalmam sincs mi a téma, de ha nem érdekel, vagy úgy érzed nem tudsz eleget róla, attól még nem vagy buta. Én dobnám a pasim, ha úgy érezném akármilyen téren lekezelő velem.

2017. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te szoktál olvasni?
2017. júl. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem,en mast szoktam
2017. júl. 14. 21:39
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nos, a párod elég türelmes, ha elviseli a reakcióidat olvasni szerető emberként, valamiért biztos megéri neki veled lenni. Én gyerekkorom óta szeretek olvasni, és ez egész életemben elkísér, ahol és amikor tudok, olvasok (más hobbim is van egyébként, tehát nem ez az egyetlen, de a számomra fontosabb hobbik egyike). Ha hasonló reakciót kapnék valakitől, mint tőled a párod, nem köszönné meg, amit kapna tőlem érte. Vagy elfogadjátok ezen a téren egymásnak a különbséget, és kulturáltan megbeszélitek, hogy ebben valószínűleg soha nem fogtok egyetérteni, vagy inkább keressetek mást, akinek hasonló a hobbija, és akkor nem fogjátok tovább idegesíteni egymást.
2017. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát kérlek, ennek azért van egy egyszerű megoldása: villantsál valamit, oszt akkor nem leszel butának tartva.


(Mert hát egy kétszavas "reakcióból" nekem is az jönne le, hogy a párom egy sűtthal - legalábbis abban a témakörben! Ami persze nem égő, de ha sűrűn ismétlődik...)


A másik, hogy neki is illene figyelembe vennie, hogy te mihez vonzódsz, nem csak a saját dolgait rád erőszakolni - mert ez a "nekemeztetszikteháterrőlkellbeszélni" c. hozzáállás eléggé narcisztikus-egoista dolog.

Szóval csak akkor hagyd kiselőadást tartani, ha cserébe ő is vevő a te kedvenceidről tartott eszmefuttatásokra.

2017. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát,a stílusodon látszik,hogy nem a PhD-ra gyúrsz a Debreceni Egyetemen,már ne haragudj.

Nem is az ékezethiány a legfőbb probléma-bár kultúrember törekedjen arra is-,hanem,hogy nem egy,nem két szót úgy írtál le fosul,ahogy van.Mondjuk a chates rövidítésektől fórumhozzászólásokban is szívfxszt kapok,de te még azt se bírod leírni,hogy hál' Istennek.

Ettől függetlenül úgy gondolom,hogy ha így van,ahogy leírtad,nem szép a párodtól,hogy így a földbe döngöl.Nem fogadja el,hogy te nem szeretsz ilyen eszmefuttatásokba belemenni,ami nem baj,csak ha párkapcsolati szinten ez az igénye,miért pont Téged választott?Én ezt megkérdezném tőle,minden csesztetés nélkl.

2017. júl. 15. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ékezetek hiánya olyan külföldi billentyűzetről és ékezetes karaktereket nem ismerő telefonról elfogadható, ha egyébkén olvasható és értelmezhető a szöveg. Na, de a kérdező nem foghatja arra, hogy nincsenek ékezetes betűi, mert itt-ott csak sikerült becsempészni néhányat. Lehet, hogy neki sem ártana némi olvasás, ha a helyesíráson nem is javít, a fogalmazáson és a szókincsen igen...
2017. júl. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miket olvas a barátod amikhez nem tudsz,akarsz hozzászólni? Milyen gondolatokat oszt meg veled? Csak egy témában mélyül el ő is vagy szétágazó ismeretei vannak a világról? Írhatnál pár könyv címet.
2017. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!