Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A jóképű férfiaknak miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű férfiaknak miért van olyan kis semmilyen felesége?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki csapja nekem a szelet ezerrel. Nemrég láttam a feleségét, aki olyan kis szürke, semmilyen nő.

Semmi stílus, se smink, se frizura.

Jöhetnek az oltások, hogy biztos ezerszer több emberileg mint én, és mennyire felszínes pitsa vagyok!


Csak hiába értékesebb mint én, sütheti az értékeit, ha a férje folyamatosan más puncik után rohangál és agyba-főbe csalja.

Az ágyban biztos nem remekel a nő, különben nem engem akarna befűzni a férje, meg még ki tudja hány lányt velem párhuzamban.


A jóképű, sármos férfiak miért ilyen szürke, unalmas nőket választanak, ha aztán megcsalják őket?


2017. júl. 15. 13:33
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
88%
Azért, mert kisebb a kockázat, hogy elszeretik tőle. Gondolom a nő egy családcentrikus, házias nőci, akinek eszében sincs megcsalni a hapit. Ergo egy biztos pont a férfi életében.
2017. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
98%
Nem a feleség hibája, ha a férjben nincs gerinc.
2017. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
95%

1. Miért általánosítasz?

2. Minek foglalkozol egy olyan pasival, aki foglalt?

3. Attól, hogy ő csalja a párját, neked ebben partner kell hogy legyél?

4. A szépség, kislány még mindig relatív! Attól, hogy te valamit szürkének, átlagosnak, csúnyának tartasz, attól még más szerint lehet szép.

5. Egy kapcsolatban akkor van megcsalást, ha nem foglalkoznak a felek egymással, megromlik a viszony, az egyik fél nem hajlandó beismerni, hogy probléma van és gyáva gerinctelen módon az egyik, ahelyett, hogy közösen megoldanák a felmerülő problémát félreb..szik.

2017. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
71%

Kikérem magamnak. Az én feleségem, de még csak a múltbéli barátnőim sem voltak semmilyenek. Valamint azok is kifogják, akik jóképűnek fogják tartani a férjüket mindemellett magukat sem egy szürke kisegérként jellemeznék.

Szóval tapsoljuk meg az általánosítást.


Mióta vannak együtt? Van gyerek, vagy bármilyen családi gond? Esetleg nem keres csúcs pénzeket a nő? Vagy talán művelt, jó családból származik? Esetleg régen még roppant csinos volt? Netán az utóbbi időben depresszív? Soroljam még?

2017. júl. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
60%

Gyerek vagy még ahhoz, hogy ezt megértsd! Majd ha lesz gyereked és te se azzal fogsz már foglalkozni, hogy minél csinosabb legyen a kis pofid, hanem fontosabb lesz a gyerek, majd megérted.

Vagy nem.

2017. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
72%
Te meg ennyi ennyi erôvel senkinek nem kellesz kapcsolatra ,csak dugàsra.
2017. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
72%
Jó nagy ribizli vagy, ha foglalt nős férfinek fogadod a szélcsapkodàsait!
2017. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

6-os, ja, biztos azért van barátom! :)


7-es, a szélcsapkodása tőlem független, nem mondtam neki, hogy kezdje el!

2017. júl. 15. 13:46
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindenkinek a külső számít csak! Inkább a barátodra koncentrálj csak, ne erre a foglalt féregre ;)
2017. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Érdekelne, hogy miért is vagyok hulladék?


Tudtommal nem döntött meg, se semmi hasonló, és tudja, hogy van barátom. Nem egyszer leszereltem már!

2017. júl. 15. 14:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!