Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk és Férfiak mik azok amik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és Férfiak mik azok amik miatt te féltékeny lennél?

Figyelt kérdés

Fiúk tudnátok nekem KONKRÉT példàkat mondani amikor már féltékenyek lennétek, mert olyat csinált a barátnőtök?

Mondtok pár példàt,hogy mik azok amik már zavarnànak titeket egy párkapcsolaton belül? Mikor lennétek féltékenyek? 😊


22L



2017. júl. 15. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi, hogy nőként válaszolok.


1. A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

2. A féltékenység rólad szól, és nem a másikról.


Párom sose volt féltékeny, tőle nagyon távol áll, akárcsak tőlem, nem vagyunk ilyen gyerekesek, hogy féltékenyek lennénk egymásra.

2017. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs baj 1-es 😊 köszi a vàlaszt.

Akadhat önbizalom hiányból is a féltékenység, de van amikor nem. Hanem más tényezők miatt lesz az az ember. Ezért vàrom a válaszokat még, főleg fiúk válaszára vagyok kíváncsi 😊

2017. júl. 15. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ha a nő tíznél több fiú "baráttal" találkozgat, bulizik, programokat szervez, és tudom, hogy ezekből minimum 9 meg akarja dugni.

De erre inkább az a válasz, hogy akkor lennék féltékeny, ha nem bízom a páromban, mert tudom hogy burokban él, és az első ingerre felül, aztán megállíthatatlanul kezd eltávolodni tőlem, mert hirtelen felfedezi, hogy nem csak én létezem.

Ezért soha nem kezdenék többet 20 év alatti tinilánnyal.

2017. júl. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az en baratom sem feltekeny, amig nincsenek toleralhatatlan tettek - szex, csok, bar a csokra egyszer azt mondta, hogy szerinte azt meg meg lehet beszelni, nem annyira sulyos, mint a szex, ami automatikus szakitas.

De nem feltekeny, mindegy kivel beszelek es mennyit, vagy kikkel talalkozom, kivel es hova megyek bulizni, stb. Szerintem is gyerekesseg ennel jobban feltekenykedni, kivagyok azoktol, akik hisztiznek, ha a lanynak van egyaltalan fiuhaverja. (Ki nem szarja le, megdugna-e a srac a lanyt, ha esely adodna ra, a lanyban kell bizni, hogy nem akar dugni a sraccal.)

2017. júl. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régen sok pótcselekvést csináltam, vagy bármi olyat, ami nincs szükségemre, csak érzelemkitörés stb...

Féltékenység is ilyen. Semmilyen problémát nem lehet megoldani vele, sőt csak elmélyíti a válságot. Tehát nincs olyan helyzet, amiben a féltékenységet választanám, mondjuk pl egy érvelős konszenzusra törekvős vita helyett.


24f

2017. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi hogy lányként, de: barátom féltékenykedős típus, nem zavarják szerencsére a fiúbarátaim, de amíg nem találkozott velük és nem látta, hogy semmi nincs köztünk, addig zavarta. most is zavarja, ha hosszabb ideig chatelgetek valakivel és emiatt rá kevésbé figyelek, vagy ha sokáig kimaradok (pl. este 11 után jövök meg), ha akkor hajt rám valaki, amikor ő nincs ott, vagy ha sokat pittyeg a telefonom, akkor ideges szokott lenni, hogy ki írogat. az is zavarja, ha egy konkrét srácról sokat beszélek, esetleg dicsérem is.

nem tilt meg soha semmit, de szokott morgolódni ilyesmiken.


25n

2017. júl. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!