Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak miért vagytok ilyen féltékeny típusuak?

Figyelt kérdés

Csak szerintem féltékenykednek többet a pasik? Folyamatosan azt tapasztalom,hogy az ismerőseim akik kapcsolatban vannak a srácok mindig féltékenykednek, haverkodni sem szabad,vagy bitang óvatosan kell azt tenni különben nem tiszelted a barátodat, okot adtál a féltékenységre, férfiakat nem ölelünk, puszilunk meg akkor sem ha barát vagy haver. Bulizni sem lehet elmenni felnőttként, mert rögtön kitalálják,hogy pasizni megy a csaj, rá mozdulhatnak, túl sokat vedel. A barátaim akikkel jártam azok is mindenért haraptak, és hamar féltékenyek lettek. Ha megnéztem valaki fenekét vagy rá mosolyogtam egy sràcra éreztem,hogy kést döf a hátamba a tekintetével a barátom. Én miért tudtam bízni 1000%-ig a barátaimban? Gykn most is csak azt olvasni,hogy jogos a féltékenység, csak a barátja létezhet a szàmára a nőnek 😒

Azt bírom a legjobban amikor letagadja a srác,hogy ő nem az! 😪

Aztán megsértődik, kiakad, számonkér. Most nem kenem az önbizalomhiànyra,mert nem erről szól mindig, mégis utálom,hogy a férfiak kisajátítanák a párjukat.


Mi ez már?? 😌


2017. júl. 9. 23:22
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
18/L
2017. júl. 9. 23:24
 2/37 anonim ***** válasza:
22%
Mi ez már? Látod, azért nem fogod fel ezt az egészet, mert még csak 18 vagy és kelletlenül naív. Majd pár év múlva megérted és értékeled, hogy egy férfi aggódik érted és a kapcsolatotokért. Szerintem ez inkább pozitív, gondolj bele, ha vastagon leszarná, akkor meg azon problémáznál, hogy nem szeret?! A 18 évesek könnyen puszilkodnak, ölelkeznek, épp csak az a probléma ezzel, hogy ha a lány még nem is, a srácok akaratlanul is félreértik ezt és elkezdhetnek nyomulni.
2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
34%
egy lánynak 2 perc leszervezni egy félrekúrást, ha akarja mi meg ismerjük a saját nemünket, egy férfi nyomul a csajra ha dugni akar.
2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
8%
Amióta vannak az okostelók és egyebek, azóta főleg. Meg kell nekik mondani, hogy a kettőtök kapcsolatának Minősége nem azon múlik, hogy te kikkel beszélsz még.
2017. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyeneket ki kell dobni es kesz. Az en baratom egyaltalan nem feltekeny, tok mindegy hova megyek es kivel talalkozom vagy kivel beszelgetek. Nem is csinalok olyanokat senkivel, hogy oka legyen ra.
2017. júl. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%

"Ha megnéztem valaki fenekét vagy rá mosolyogtam egy sràcra éreztem,hogy kést döf a hátamba a tekintetével a barátom."

Most ezt hogy? Rámosolyogsz random fiúkra az utcán? Ne haragudj, de ez a flört egyik legenyhébb verziója, de attól függetlenül flört. Komolyan gondoltad,hogy párkapcsolatban a párod jelenlétében neked tök természetes idegen fiúkra mosolyogni? Ne haragudj, de borzalmas a felfogásod.

Vagy ezek a fiúk barátok? Mert akkor viszont a fiúid felfogása borzalmas.

2017. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Catch the Soul. Ezekszerint te is egy féltékeny srác vagy? Nem a korom a lényeg 😡

Hanem az amit most írtál. Nekem vannak idősebb férfi barátaim is 20-on évesek, de nem azért ölelnek meg vagy én őket, mert szexelni akarok velük 😈

Nem kell többet beleképzelni!! Vastagon le*rom,hogy mit akar tőlem a haverom,ha én csak haverként tekinek rá. Ezt a barátomnak is megkéne értenie, de soha nem értették meg.



3-as, 4-es ti is ezekszerint féltékenykedtek ha úgy van? MIÉRT? miért nem lehet bízni a lányban? Ha én nem akarok d*ni akkor nem lesz d*às. 😕

2017. júl. 9. 23:39
 8/37 anonim ***** válasza:
0%

Azért alakul ez így, mert manapság egy átlagférfinak nagyon kell pedáloznia hogy egy nőt szerezzen, hát még hogy megtartsa.

Ezért nagyon félnek hogy elvesztik a nőt.


A bulizásnál meg nem véletlen hogy pasizást hisznek, hiszen a bulizás egy fedőszöveg a pasizásra/csajozásra/ismerkedésre, ugyan is a nyilvános heringszórakozóhelyekre 90% ezért megy, mert táncolni meg jól szórakozni szűk baráti társaságban is lehet, nem kell ahhoz egy rakás idegen összezsúfolva.

2017. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Idegenekre mosolygok, de mindenkire. 😊

Amikor voltam étteremben a barátommal csak rá mosolyogtam a pincér fiúra amikor megköszöntem,hogy kihozta az italt és a fiú vissza mosolygott rám. A baràtom szerint meg flörtöltem és vitatkoztunk ezen is 😈

Még nézni sem szabad màsra? Engem ilyen apróságok sosem zavartak, nem tulajdonítok jelentőséget neki,mert nem tartom nem normálisnak.

2017. júl. 9. 23:43
 10/37 A kérdező kommentje:

De akkor sehova nem lehet menni? Bulizni sem? 😰

Nekem nem szabadott amikor volt barátom. Az ismerőseim sem mennek azok a nők akiknek pasijuk van már nem is jàrnak el velem sehova, csak a barátjuk létezhet számukra. 😕

2017. júl. 9. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!