Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 1 éve együtt vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 1 éve együtt vagyunk, de a családja nem fogad el. Lehet hogy ez a kapcsolatunk rovására megy majd?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, a barátom egy 25 éves roma fiú. Nagyon rendes, tisztességes és mindenben támogat. De a családja nem igazán támogatja a kapcsolatunkat. Igaz nekem nem mondják, de én érzem ahkgyan rám néznek, hogy nem ilyen lányt akarnak a fiuknak. Mindent megcsinálok amire kérnek, szívesen segítek a ház körül, de sajnos főzni nem tanított senki. És ami a legnagyobb probléma hogy nem lehet gyerekem. Anyósomék már nagyon sürgetik a barátomat hogy vállaljon családot, és tudom hogy ő nagyon szeretne is, de én most kezdem az egyetemet és még nem állok készen erre se lelkileg se testileg. Mindemellett nagyon szeretem a barátomat és nem akarom elveszíteni. De félek hogy egyszer csak a család akarata győz, és talál magának egy megfelelő háztartásbeli roma nőt... Szerintetek mit csináljak?

2017. júl. 16. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj.

Idő kérdése, hogy teljesen szétverjék a kapcsolatot. Felesleges több időt erre pazarolni az életedből.

2017. júl. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem sok eszed lehet neked sem,hiába mész egyetemre.
2017. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezert ment most tonkre a kapcsolatom csak forditva engem nem fogadnak el,baratnom 17eves en 20.

Nem engedik el otthonrol verik stb...

Pedig tisztesseges vagyok dolgozni jarok mindent meg adtam a lanynak..nem bantottam nem csaltam meg,mindent meg kapott tolem 4evig huztuk tegnap lett vegleg vege amikor ujra le buktunk...es meg verte szegeny lanyt:( ilyen a vilag hiba vagy tisztesseges becsuletes...elitelnek:/ pedig o eletem ertelme..de mar nem akarok neki tobb baj :( szivem szakad meg sirok utana..de muszaj vagyok elengedni :(

2017. júl. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden esetre lefogadom,a te szüleid álma sem a jelenlegi barátod.

Biztos nehéz volt fehéret találni.

2017. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem "nem lehet" gyereked, hanem nem akarsz.

De mindegy is, a cigány társadalom abszolút gyerekközpontú, szóval sokáig enm fognak eltűrni, akkor se, ha meddő volnál.

Főzni meg tán otthon kellett volna megtanulnod, de mindegy.


Hogy te nagyon szereted a srácot, az egy dolog, arról nem írtál semmit, ő mennyire áll melletted?

Mert, hát az lesz itt a döntő kérdés.

2017. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba!Nem egy kaszt nem egy értékrend!Sosem fogják elfogadni örökre tüske maradsz a szemükben! Hogy bevagytok feszülve ilyen fiatalon hogy nem akad senki többé!
2017. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!