Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már együtt érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már együtt érzelmi analfabétával? Honnan tudtad, hogy az?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, a srác, akivel 1 hónapja randizgatok, érzelmi analfabéta. Ő maga mondta egyszer, hogy nem tud érzelmekről beszélni, ami igaz is, mert sosem bókol, nem igazán kedveskedik, úgy beszélgetünk, mintha csak haverok lennénk...elég egoista, ha én dicsérem meg valami miatt, ingerült lesz, bunkón reagál, nem tudja kezelni. Keveset beszél, nem nyílik meg, úgy érzem, egy fal van körülötte. Az egyetlen mód, amivel érzést fejez ki, az az, hogy szeret összebújni, meg kézenfogva sétálunk...de kb csak ennyiből tudom, hogy együtt vagyunk.


Szerintetek ő érzelmi analfabéta, vagy nem vagyok neki fontos? Az ilyen ember képes egyáltalán a szerelemre? Azt is mondta, hogy pl féltékenységet sem érez soha és eddig nemis volt gyakorlatilag kapcsolata, csak max pár hónapos(én 20, ő 24). A családjával egyébként egész közvetlen és vannak barátai is, de az ugyebár más téma, mint egy párkapcsolattal járó kötődés, érzelmek.



2017. júl. 14. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. De nekem megvan az okom.
2017. júl. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És szerinted azok alapján, amiket leírtam, ő is az lehet?
2017. júl. 14. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizonyos típusú nőkkel én is "érzelmi analfabéta" leszek...
2017. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Làny vagyok, de én is érzelmi analfabéta vagyok ez van b#meg. Akkor dobd a férfit aztan keress egy érzelmileg nem analfabéta hapit!


19/L

2017. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább neurotikus lehet. Menjen szakemberhez, ez nagyon nem normális. Ha neked ez elég, akkor taps. 🤘😂
2017. júl. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5 dehogy elég, ezért írtam ki a kérdést.
2017. júl. 14. 10:45
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki életében van olyan ember akivel nem érzelmi analfabétaként viselkedik, hanem belead mindent, aztán csúnyán csalódik, ami elkerülhetetlen.


Emiatt bezárkózik, elzárkózik, nem akar újra nyitni senki felé.

2017. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Szerintetek ő érzelmi analfabéta, vagy nem vagyok neki fontos? "

Szerintem mind a kettő igaz.

Az egy tök szép szó, hogy "szeretlek", de ennyi egy papagájtól is kitelik.

Ha meg még hisztis is mellé, hát én nem nagyon ragaszkodnék hozzá, több, mint egyoldalú ez a "kapcsolat".

2017. júl. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 nem mondta még, hogy szeretlek, de 1 hónap után ne is mondja nekem senki, mert nem venném komolyan :D Na mindegy, gondolom változni nem fog, nekem pedig ez kevés egy kapcsolathoz...
2017. júl. 14. 11:01
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért olyan nem vagyok, mint ő, csak már kb. semminek nem örülök.
2017. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!