Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély, hogy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély, hogy fiú és lány közötti barátságból (vagy csak ismeretségből) később újra vonzalom legyen?

Figyelt kérdés

Szóval a következő a helyzet:


Van egy csaj. Vonzódott hozzám korábban. Most én hozzá, bár ő most már barátkozna. Belementem, bár szar volt azért...


És észrevettem rajta, hogy neki sem megy ez a barátkozás, olyan dolgokat tett, amik arra engedtek következtetni, hogy újból vonzódik hozzám.


Ám msot megint vmi változott a viselkedéséből. Kerül. Pedig nem mondtam, és nem is csináltam semmi olyat.


Szóval előfordulhat, hogyha most nem is, de ha legközelebb újra összetalálkozunk, újból érdeklődni fog irántam?


Barátok nem vagyunk..ezt teszem hozzá...


2010. máj. 21. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát vagy ez lesz vagy végleg elfelejt, amivel jelenleg is próbálkozik.
2010. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerinted most elakar felejteni? Azért kerül?
2010. máj. 21. 19:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van esélyed.
2010. máj. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát barátok nem vagyunk. Úgy vettem észre rajta nemrégiben, hogy ő is vonzódik hozzám. Aztán most meg kerül.


Ez most vagy vmi taktika, hogy én is érdeklődjek utána (mivel én picit mellőztem), vagy az ellen küzd, hogy bármi legyen köztünk. Hogy miért küzdene? Mert van egy szétesőben lévő másfél éves kapcsolata. Én meg csak belecsoppentem ebbe az egészbe

2010. máj. 21. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kerül vagy nem akar tőled semmit.. vagy próbál elfelejteni mert kedvel
2010. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!