Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elszeretnék menni egy fesztiválra(4napra),de a bárátnőm nagyon tiltakozik,megkérdeztem tőle direkt többször, hogy neki nem probléma-e biztos,azt mondta, hogy nem most meg már szakítani akar,A jegyet is megvettem már,hálózsákot,sátrat stb,A barátaimmal mennék és, hogy miért nem ketten megyünk? Adjam el a jegyet,Ő nem lesz második a barátaim után,amikor elmondtam neki, hogy utána elviszem valahova,de nem érti meg,letiltott most,nem értem a lényeget. Dolgoztam az egyik barátom apjánál, hogy finanszírozni tudjam a fesztivál és a kettesben terveztem utazásunkat.

2017. júl. 16. 16:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
#10-es, a kérdező egy barátja apjánál dolgozott, hogy legyen pénze fesztiválozni... nyilván kamaszokról van szó. Ennyi idősen én sem voltam a párkapcsolaton belüli őszinte kommunikáció úttörője, és szerintem nagyon sokan vagyunk még így. Igen, meg kellene beszélni - én is ezt nyomom a kérdezőnek x komment óta :P -, de ami most neked baromi egyértelmű és egyszerű, az a tizenpár évvel ezelőtti önmagadnak is az volt? ;)
2017. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A helyedben én elmennék a buliba.


Ha őneki ez nem jó, akkor nem illetek össze. Az ő féltékenysége az az ő baja, neki kell megmondania hogyan segíthetnél neki kiépíteni a bizalmat magában irántad, sőt elvileg segítség nélkül is mennie kellene neki, normális esetben. Ha ez nem megy, akkor nincs mit tenni. Nem lehet így keretek közé szorítani a lárunkat, az nem szeretet :/

2017. júl. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hát én 1 hét is 20 leszek,csak iskolába járok és nincs állandó keresetem. Ez ilyen pluszpénz szerűség, Ő is lassan 18 éves lesz,semmi más probléma nincs a kapcsolatunkban,csak ezaz egy.
2017. júl. 16. 17:37
 14/23 anonim ***** válasza:
#11: Nem biztos, hogy tinik. Másrészt ha a kérdező dolgozott azért, hogy pénze legyen, és később a barátnőjével kettesben is el akart volna utazni, akkor az csak mutat valamiféle érettséget, szemben a lány viselkedésével. És ha még a lánynak nincs is túl sok tapasztalata a párkapcsolatok terén, annyit azért már láthatott maga körül, hogy hová vezet, ha nem beszélik meg a vitás dolgokat. És ehhez nem kell felnőttnek lenni, egy értelmesebb tizenéves is be tudja látni, hogy - ahogyan az egyik ismerősöm megfogalmazta - semmiből nem lesz semmi, csak valamiből lehet valami. Ha nem beszélik meg a dolgokat, abból jó nem sülhet ki, és ez nem csak párkapcsolatokra érvényes. Mert pl. egy tizenéves is meg tudja már tapasztalni, hogy ha mondjuk kap egy egyest, de nem mondja meg, akkor ha kiderül, utána sokkal rosszabb lesz, de ha elmondja, akkor talán még ejnye-bejnyét sem kap. Szerintem egy átlag tizenévesnek is van már annyi élettapasztalata, hogy ha megbeszélnek bizonyos dolgokat, akkor annak nagyobb eséllyel lesz jó vége, mint a titkolózásnak, gyanúsítgatásnak, zsarolásnak, játszmázásnak.
2017. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Azért akik a csaj ellen mentek:

Kérdező egyik kommentben leírta, hogy már megcsalta régebben a csajt.. nyilván amikor barátnője megbocsátott, úgy volt vele, hogy egy idő után visszaszerzi a srác a bizalmát, de most lehet eszébe jutottak a dolgok.

2017. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Hát azaz esetleg már 5 éve történt,első és utolso volt.
2017. júl. 16. 18:16
 17/23 A kérdező kommentje:
Eset*
2017. júl. 16. 18:16
 18/23 anonim ***** válasza:

#15 Nem a "csaj ellen megyünk", csak a helyzet egyetlen megoldása az lenne, ha ő változtatna a viselkedésén - még csak nem is az kellene, hogy ne legyen féltékeny, kezdésnek tök jó lenne, ha csak kinyitná a száját, és elmondaná a srácnak, hogy mi baja van.

Jah és nem csalta meg, egy előző barátnőjét csalta meg.

2017. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bajban vagy, tesó, ebből sajnos már nem jössz ki jól sehogyan sem.

Ha most engedsz neki, becsicskulsz és nem mész el, akkor onnantól kezdve papucs lettél, teljesen a nyakadra fog nőni.

Ha meg elmész, és otthagy, hát akkor is rácsesztél, mert ugye egyedül maradtál.


Mindenesetre én inkább lennék egyedül, mint papucs.

És legyen ez egy tanulság minden férfinak: NE akarjatok komoly kapcsolatot. Nem éri meg.

2017. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

15ös vagyok, úgy értettem hogy kérdező a mostani barátnőjét csalta meg az előzövel szóval félrenéztem. Ezer bocs.


Abban tényleg egyetértek, hogy nem a szakítással kellene egyből vagdalóznia, hanem elmondani a problémáját.

2017. júl. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!