Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most így mi?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elszeretnék menni egy fesztiválra(4napra),de a bárátnőm nagyon tiltakozik,megkérdeztem tőle direkt többször, hogy neki nem probléma-e biztos,azt mondta, hogy nem most meg már szakítani akar,A jegyet is megvettem már,hálózsákot,sátrat stb,A barátaimmal mennék és, hogy miért nem ketten megyünk? Adjam el a jegyet,Ő nem lesz második a barátaim után,amikor elmondtam neki, hogy utána elviszem valahova,de nem érti meg,letiltott most,nem értem a lényeget. Dolgoztam az egyik barátom apjánál, hogy finanszírozni tudjam a fesztivál és a kettesben terveztem utazásunkat.

2017. júl. 16. 16:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany evesek vagytok, mert ha meg fiatalok akkor ok. De azert nekem is rosszul esne amugy. Teged cseppet sem zavarna a dolog ha a baratnoivel satoros 4 napos lereszegedos buliba keszulne es teged nem hivna?
2017. júl. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nyilván rosszul esne,de elmondtam,direkt többször is rákérdeztem, hogy nem-e probléma és azt mondta, hogy nyugodtan..
2017. júl. 16. 19:21
 23/23 anonim ***** válasza:
Ja ertem akkor biztos nem akarta emliteni vagy akkor meg nem is tudta hogyan is esne neki valojaban. Esetleg arra szamitott hogy te magadtol nem mellozned ot. Akkor igy kellett lennie. Majd jon masik lany, vagy kibekultok.
2017. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!