Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban a barátom elmegy 3 hétre az exével nyaralni. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Még nem voltunk együtt amikor lefoglalták a repülőjegyet és a szállást. Nem is csak ketten mennek mégis nagyon zavar, mert 3 hét sok idő és hiába a net meg videóbeszélgetés, Sri Lanka nagyon messze van, így az elején erre rá mehet az egész kapcsolatunk. A másik, hogy ott lesz az exmenyasszonya.

Szeretné, hogy vele menjek, de így utólag, rövid idő alatt nem lenne egyszerű megoldani, a munkahelyem miatt pedig alapból lehetetlen.

Azt nem kérhetem, hogy ne menjem, mert azért ez egy nagy élmény és anyagilag sem kis dologról van szó.

Ti a helyemben hogyan állnátok hozzá? Esetleg, aki volt már ilyen helyzetben bármilyen tanácsot szivesen fogadok.


2017. júl. 16. 17:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Kamuuuu kérdés:)
2017. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyelj egy nagyot. Ha nem éli túl a kapcsolat, akkor más miatt is bebukna, nem a nyaralás a döntő.

Másrészt ő is szerette volna, hogy vele menj, nem rajtad múlik, tehát nyilván nem titkolózik, hogy ott majd melegítik a kását...


Baromi féltékeny lennék én is a helyedben, de ezt tényleg csak lenyelni lehet. Nagyon erős próba így a kapcsolat kezdetén, de ha minden jó, akkor inkább pluszt, mint negatívot ad.

2017. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ez durva. Általában a féltékenykedés ellen vagyok, de ezt nem tudom, hogy bírnám lenyelni... nem irigyellek, kérdező. :(
2017. júl. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elvileg nem lenne szabad féltékenynek lennem, mert amikor ismerkedtünk tudtam, hogy elmegy, már az elején elmondta, de szörnyen nehéz most, hogy nem sokára tényleg el fog menni. Úgy sem lenne egyszerű, ha nem menne az exe, de így még jobban zavar.


Elsőnek: Nem kamuuuu kérdés. Mégis mi okom lenne ilyet bekamuzni egy anonim oladalon?!

2017. júl. 16. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Aajna rámehet a kapcsolat. Ilyenkor kellene nagyon összemelegednetek. Viszont így elhidegülhettek.

Nehéz lesz így fellángolni, ha még csak épp meggyulladt az a bizonyos láng, de nem lehetetlen.

Én nem támasztanék elvárásokat.

Menjen el, aztán mikor visszajött kezdjétek elölről a dolgot! :) Aztán vagy újra jön a fellángolás, vagy elhidegültök :)

2017. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem az exével megy, hanem egy társasággal, ahol az exe is ott lesz. Nagy különbség.

Ráadásul szeretné, hogy vele menj. Szerintem ne aggódj. Az meg, hogy milyen messze megy, teljesen lényegtelen ilyen szempontból. nem mindegy, hány órát ül a repölőn?

2017. júl. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha felajánlotta,hogy gyere,akkor nincs gáz.
2017. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%
Az biztos hogy nem nyalókázni fognak, szerintem dobd a párodat csak szórakozik veled. Ha lenne esze akkor lemondaná a nyaralást pénzt visszakérné. Duma ez csak, szórakozik veled...
2017. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma? Okot adott a féltékenységre? NEM. Ott lesz az exe és? Ez nem jelent semmit nem csak a baràtod és ő lesz jelen. Plussz te is mehetnél..akkor szerintem nincs miért aggódnod.


19/L

2017. júl. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Sehogy. Elmegy, kicsit kufircolnak, hazajön, nem mondja el és te vele maradsz, mert vastag a pénztárcája és reménykedsz, hogy legközelebb veled megy külföldre.
2017. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!