Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik már voltak Spanyolországb...

Akik már voltak Spanyolországban és Olaszországban is! Hol jobb nyaralni, és miért? Kérnék érveket és ellenérveket mindkét hellyel kapcsolatban, mert nehéz a döntés a 2 úticél között!

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen előre is a segítséget!
2017. jan. 31. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
3%
Az előző napok hasonló kretén kérdései is mind a tiéd?
2017. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Nekem egyetlen ellenérv merül fel azzal szemben, hogy újabb kérdést írjál ki: két országot nem lehet csak úgy összehasonlítani. Országon belül is teljesen mást kapsz egyik panzióban, mint a domb mögötti motelben, és akkor még nem beszéltünk a hegyekről a városokról, értékrendről.
2017. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Igen nehéz dönteni. Vagy ide mész, vagy oda, de az egyik ki fog maradni. Mindkét helyen jó nyaralni, mindkét elyen lehet találni érdekes helyszíneket. Csak rajtad múlik, hogy melyiket választod.

(Ha nagyon nem megy, dobj fel egy pénzt)

2017. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én mindkét országban jól éreztem magam, de én városnéző kirándulásokra megyek. Nekem minden új nagyváros érdekes, így Madrid, Barcelona, Milánó, Firenze, Velence és Róma mind azok voltak.

Tengerparton sehol sem heverésznék semmi pénzért.

2017. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Az utolsó kettőnek köszönöm,hogy normálisan válaszolt!Várok még válaszokat!


Első kettő!Vicces,ha azt hiszitek csak én gondolkodom-e két úticél között.Viszont mondok egy ennél durvábbat is!Képzeljétek,nem is ez a második vagy harmadik ilyesmi kérdés itt a gyakorin,vagy 10 hasonló van,mert láttam szerintem mindet a témában!Na,ehhez mit szóltok?!Azt is mind én írtam,ugye? :D Nem baj,ha unatkoztok,és itt trollkodtok gyakorin,csak ne az én normálisan megírt kérdésemhez,ha lehetne kérni!Köszi!Van elég hülye kérdés,ott éljétek ki magatokat!Egyébként első,te már nem az első kérdésemet offolod szét! :'D Viszont sajnos az nem Olaszországról és/vagy Spanyolországról szólt,más utazással kapcsolatos kérdésem volt.Mindig megtalálsz...kezd vicces lenni. :D Egyébként tudom,hogy van hasonló kérdés,ami elég friss,de lehet megtudok valami olyat is,amit a másik kérdezőnek ott nem írtak le vagy az egyéb 10 hasonló kérdésben.


Mégegyszer kérem,hogy,aki tud,kérem válaszoljon a megadott kérdésekre!Köszönöm!

2017. jan. 31. 19:58
 6/20 A kérdező kommentje:

*gondolkodom e két úticél között

elírtam

2017. jan. 31. 19:59
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

"csak ne az én normálisan megírt kérdésemhez"


Már megbocsáss, de mi szerintünk, ez NEM egy normális kérdés!

Ilyen idióta kérdést csak egy debilllke tesz fel, hogy melyik országban jobb nyaralni!!


Amúgy egy normális embert ha ez komolyan érdekel, akkor az egyik évben ide megy, a másikban meg oda. Azután össze tudja hasonlítani a kettőt a saját szempontjai szerint.

Mivel gyanítom, hogy gyerek vagy még, és az életben nem voltál külföldön ezért javaslom, hogy kérd meg a szüleidet, hogy mindkét országba vigyenek majd el valamikor...

2017. jan. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nagyon nem jött be,mert már voltam,nem is egyszer,és képzeld,nem vagyok gyerek! ;) Olaszországban is voltam már,de szubjektív véleményekre vagyok kíváncsi,ha neked ez nem probléma és még néhány embernek ezen az oldalon.Ha meg probléma,akkor így jártatok! ;)

Írtam,hogy érvek és ellenérveket várok,hogy pl Olaszországban szebb a táj vagy az ételek jobbak vagy az árak magasabbak.Ugyanis nehéz összehasonlítanom egy olyan országgal,jelen esetben Spanyolországgal,ahol még nem jártam te nagyon okos válaszoló! :) Anglia,Németország,Franciaország,Svájc nem olyan,amivel össze lehetne hasonlítani,mivel én egy mediterrán utazást tervezek,ahol lehet strandolni,de vannak szórakoztató programok és kulturális programok is.Remélem végre mindenki megért miért tettem ki a kérdést! ;) Aki meg nem,annak nem kell ide írogatni hülyeségeket!Kösz!

2017. jan. 31. 21:39
 9/20 A kérdező kommentje:

*érveket

*megértette

2017. jan. 31. 21:41
 10/20 A kérdező kommentje:
Ja meg légyszi hadd én döntsem már el,hogy miről kérdezek!Kérdezhettem volna,hogy szerintetek melyik hely jobb Velence vagy Milánó vagy Barcelona vagy Madrid?Én erre voltam kíváncsi,amit feltettem,olyanoktól,akik jártak már mindkét helyen,és nem csak álmodoznak róla,hogy majd eljutnak valaha! ;)
2017. jan. 31. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!