Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet az ember egyszerre két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az ember egyszerre két emberbe szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy párkapcsolatom egész jól működik már több éve. Szeretem a barátomat. Nincs is ezzel semmi gond. Viszont mostanában sokat gondolok az exszemre. Hiányzik és úgy érzem hogy szeretem.

Szerintetek ilyen van vagy inkább csak beképzelem magamnak?



2017. júl. 17. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően lehetséges, de esetedben nem áll fent. Gondolom, valaki probléma csak van a kapcsolatodban, ha eszedbe jutott az ex... Neked a szép emlékek hiányoznak, plusz az idő a rosszat elhalványítja, de ez nem szerelem, csak idealizáltad a múltat.
2017. júl. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet...szerintem is nálad előtörtek valamiért a régi emlékek, érzések, de ez nem szerelem...
2017. júl. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy #1 nem volt igazán semmi rossz a kapcsolatunkba csak azért szakitottunk mert elköltöztek és hirtelen túl nagy lett a távolság.

2017. júl. 17. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem NEM!

Viszont több embert egyszerre szeretni másként lehet, de nem szerelemből - nem feltétlenül szerelemmel. Lehet, hogy valakit azért szeretünk, mert jó vele együtt lenni, vagy mert kielégíti a vágyainkat, vagy mert érdekes személyiség. A szerelem és a rajongás között pedig hatalmas a különbség. Úgy hogy jó lenne mélyen magadba nézni és felismerni pontosan mi is az amit érzek? Szeretet?rajongàs?szerelem? Szerintem szerelemmel csak egy embert szerethetünk. Szeretettel és rajongàssal többet. Nem voltam szerelmes, de ez a véleményem.

 

19/L

2017. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet hát!

Ha az agyad úgy érzi,persze.

Kérdés hogy minek.meghát úgyis sírás lesz a vége,de te mindenképpen ráfaragsz

Ja te vagy a lány!

Akkor csak sírás lesz

A csávók szívnak nagyobbat kivéve ha amúgy egyik se egy észlény.az értelmes embereket jobban megviseli az ilyesmi

2017. júl. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szereted, hanem csak a kötődést érzékeled. De ha nem tudtok együtt működni, akkor nincs értelme agyalnod rajta!


És nyilván a mostani kapcsolatod sem egy életreszóló dolog.

Meg főleg az is baj, hogy magaddal sem vagy tisztában. Tudd mire van szükséged, és tudj tenni érte!


Asszertív kommunikáció, mint belső kommunikáció!

És önismereti könyvek!

2017. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kivételesen nem sok baromságot olvastam. Ment is a zöld mindenkinek. Úgy néz ki hogy akkor keresnem kell valami jó kis könyvet aztán mélyen magamba nézni.
2017. júl. 17. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!