Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert csinalja ezt a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt a baratnom?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratnom 2 ev utan, mivel szerinte nem vagyunk egy hullamhosszon, O idosebb nalam. Mondtam neki, ne keressen, de par napja "veletlen" osszefutottunk az utcan, es szex lett a vege. Most is, ahogy altalaban en kezdemenyzetem ezt. De mar tobbszor megkertem, ha nem akar tolem mar semmit, hagyjon beken. A szex miatt nem hinnem, hogy keresne, mert lehetne neki mas is, de nem kell neki, sokat dolgozik. Nem tudom miert ragaszkodik, ha azt mondja, mar nem szerelmes belem, es tudja, hogy en nem vagyok az exeimmel haverkodos sem. Koszonom, varom a hasonlo cipoben jarok valaszat!

2017. júl. 17. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő csinálja, te csinálod.
2017. júl. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Most is, ahogy altalaban en kezdemenyzetem ezt"

Ha azt akarod, hogy hagyjon békén és tudod, hogy nem szerelmes beléd miért kezdeményezel szexet? ?

2017. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Összefutottatok, te kezdeményeztél, ő kapható volt rá. Akkor te csináltad, nem?
2017. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Osszefutottunk, es kerte, hogy menjek el hozza. A szexet mindig en kezdemenyezem, ezert gondolom, hogy nem a miatt hivott el magahoz. Mondtam mar neki, hogy ne jatszon az erzeseimmel, a haverok azt mondjak, hogy szeret nagyon, csak nem akarja kimutatni, mert nem biztos a dolgaban. Feltekeny tipus is. En nem tudok mar mit elhinni es mit nem neki. Rossz :D
2017. júl. 17. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szakitottam a baratommal 2,5 ev utan. 2 honapig voltunk kulon,de az ido alatt is osszejartunk szexelni. O is randizott,en is. Aztan rajottunk hogy nem tudunk egymas nelkul elni,es nem csak a szex miatt. Vissza talaltunk egymashoz,azota 4 eve egyutt vagyunk.

21/L

2017. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!