Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megoldható a munka - egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldható a munka - egyetem melletti találkozás erre az 1 évre?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk 1 éve a barátommal. Nagyon szeretjük egymást, és a szeretkezéssel is minden rendben köztünk, tehát nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Ő most fog elkezdeni dolgozni, úgy értem, hogy már nem diákként hanem szállodai recepciósként Balatonfüreden. (egyébként veszprémi). Én pedig székesfehérvári vagyok de pesten tanulok és dolgozok diákként. A recepciós állásából adódóan havi 1 teljes hétvégéje lesz csak szabad, tehát a többi hetekben vagy egy szombatot vagy egy vasárnapot kap a hétköznapi nap valamelyike mellé. Természetesen azon az egy hétköznapi napon is találkoznánk mondjuk.

Ti, hogy látjátok áthidalható ez az 1 év míg én végzek az egyetemen? Mert utána nagy valószínűséggel már bérelnénk együtt lakást.

Ő 22 éves én pedig 25.


Köszönöm a válaszaitokat!



2017. júl. 19. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A férjemmel így kezdődött a kapcsolatunk és 1 évig éltünk távkapcsolatban. :) Nekem szép emlék. Minden szombaton du.2-re ért hozzám és vasárnap 4ig tudott maradni. 1 éven át ingázott, alkalmanként én is utaztam, de többnyire ő jött. Az ő munkája és az én sulim mellett így sikerült összehozni. Utána összeköltöztünk és azóta is boldogok vagyunk. Született 2 gyerekünk :)

Tekintsetek kalandként erre az egy évre, és tervezzétek a közös jövőt, az erőt ad! :)

2017. júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!