Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyeseknek miért kell megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyeseknek miért kell megsértődniük azon ha drága ajándékot kapnak?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem miért kell ezt is elrontani meg ebből drámát kerekíteni. Aztán érdekes, hogy mégis hordják/használják és örülnek neki a végén. Most a nőkről beszélek egyébként, a férfiak nem hiszem, hogy ilyenek. Miért kell "nem örülni" neki. Még én érzem magam sokszor rosszul, ahelyett, hogy örülne neki meg mosolyogna úgy viselkedik mint akivel valami szörnyűséget követtek el. Meg, hogy én meg akarom venni őt ez olyan. Meg, hogy nem kellett volna, miért csináltam úr isten milyen drága stb amikor Ő mondta előzőleg, hogy vágyik rá... Ez akkora hülyeség, én nagyon nagy örömömet lelem benne ha a barátnőmnek vagy a lánynak aki tetszik ajándékozhatok valamit aminek (szerintem) örülne. Csomót agyalok rajta, ha valamit meglátok azt feljegyzem vagy ha elejt egy kis mondatfoszlányt, hogy ez meg az milyen jó azt is megjegyzem ,hogy később majd ha venni akarok valamit a legjobbat választhassam. Jó mert később aztán elismeri, hogy nagyon jó és örül neki de mikor megkapja nem úgy reagál ahogy kéne és ezt nagyon sokan így csinálják (pl családomból is), hogy nem tudnak örülni neki és én érzem rosszul magam.
2017. júl. 19. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenfuggo, kerdezd meg oket, ulj le veluk beszelgetni
2017. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, en orulok a draga ajandekoknak.
2017. júl. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem örüök neki, mégpedig, mert eddig mindenki (ex, családtagok, barátok) felhánytorgatta utólag, hogy "rád mennyit kell költeni", meg "úgy hordd, hogy ennyibe-annyiba került".

Holott nem is én kértem.


Szóval ezek után nem szeretem, ha drága ajándékot kapok.

2017. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod ez úgy van, ki hogyan szocializálódik. Van aki ezt látta már a saját családjában, van önmaga alakította ki. Talán azért is, mert a másik fél azon gondolkodik, ő hogyan fogja viszonozni...
2017. júl. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos rengeteg pasas van, aki ezzel kvázi azt hiszi, hogy megvásárolja a nőt, és ha esetleg szakításközelire fordulna a dolog vagy konfliktushelyzet van, akkor jön a zsarolás, hogy de hát mennyibe kerültél, mennyit költöttem rád... vagy megcsalás után, hogy de hát kussolj már, téged szeretlek, neked vettem a Gucci táskát, nem neki. Csak a közvetlen környezetemben 3 ilyen kapcsolatról tudok. Legalábbis olyanokról, ahol a kapcsolat első hónapjaiban kapott a leányzó Náray kosztümöt, Prada táskát meg ilyesmiket. És akkor meg örültek, mint majom a farkának, hogy gyájjderomantikus a csávó, mert a romantikus könyvekben is az van, hogy a hű de szerelmes milliomos elhalmozza mindenféle drága cuccal a főhősnőt... aztán meg jön a zsarolás, féltékenykedés, nem engedlek ki a házból / barátnőkkel találkozni, ütlek-váglak, de azért nem hagyhatsz el, mert mennyit költöttem rád.

Szerintem ezt próbálják a nők ilyenkor kivédeni. Meg az is van, ugye, hogy ha van rajta sapka, ez a baj, ha van, az a baj, ha örül neki, és elfogadja, akkor pénzéhes k...a, ha nem, akkor nyafka meg nemszeret...

2017. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!