Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a pasim érdeklődését a szex iránt? 2 hete nem bújtunk össze.

Figyelt kérdés

Már 2 hete nem szeretkeztünk és ez nagyon bánt,mert azelőtt sokszor bújtunk össze. Azóta van ez,hogy megvett valami hülye játékot az auchanból. Drága is volt és most teljesen leköti,elmegy dolgozni reggel,délután hazaér,eszik és egyből játszik, kb 3-4 órát egyhuzamban ,aztán este,lefekszünk,én próbálok kezdeményezni,de fel sem veszi vagy nem érdekli. 2 éve vagyunk együtt,eddig mindig ő kezdeményezett,én pedig nagy örömmel fogadtam,most pedig én akarok kezdeményezni ,de nem kap rá. De annyira nem erőltettem,csak finomkodtam. Rosszul esik,hogy nem vágyik rám. Nem a szex köré építek mindent,de akkor is.

Előre is köszönöm,hogy tanácsot adtok.

25/l



2016. okt. 12. 14:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%
én alig várom már, hogy kijöjjön az új Civilization jövő hétvégén, tuti el leszek pár napig tűnve és a világ összes pucér nője nem állíthat meg.
2016. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Hmmm... Úgy tűnik a pasid valójában gyerek még. Gondolom veled hasonló korú lehet, ebben a korban normális pasinak folyton a szexen kellene járjon az esze, még akkor is ha előtte meg utána játszik. De az is lehet hogy unja veled a szexet, túl sablonos, ugyanazok a pózok, mozdulatok stb. Próbáld valamilyen "őrjítő" fehérneművel ágyba csábítani...
2016. okt. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
#1 te jó ég, ez már hanyadik kiadás? :o
2016. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, hogy mi lehet a gond, mert így nem lehet rajta változtatni...


1. Nem kíván már

2. Szimplán leköti a játék (ez még orvosolható)

3. Van egy harmadik

2016. okt. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
39%

Hagyd békén szegényt, ha akarna összebújna, hidd el.


Tévedés hogy a fiúk/férfiak stabil kapcsolatban állandóan szexelnének, van aki igen, és van aki nem.

2016. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

1 vagyok:

- civilization 6

- a pasik egy hosszú párkapcsolatban már nem szexelnének állandóan, tudom, én is az vagyok

- keressük az újat ami leköt, neki jelen esetben a játék, ami tarthat még max 1 hétig amíg végig nem viszi és meg nem unja

- valaki a foci EB alatt hasznavehetetlen, valaki máskor

- egy bevált trükk: előre beszéld meg vele, hogy pl péntek este te szexelni akarsz este 9-kor és úgy időzíti majd a játékot.

- valszeg amikor unatkozott és vevő lett volna akkor nem kívántad ennyire, most meg valamivel elfoglalja magát és egyből féltékeny leszel

2016. okt. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

6-nak igaza van, mi se szexelünk már 5 év után...

A Civilizationnal már jó 10 éve is nyomattam, nem semmi hogy még van új a Nap alatt :D

2016. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%
Ha már 2 év után ennyire szarik beléd, mi lesz később? Hagyd el! Ja, nem mert együtt laktok és vissza kéne menned anyucihoz, mi?
2016. okt. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
42%
Én azt sajnálom hogy nem jött ki a Populous 4. Bár a 3 jóformán tökéletes volt, lehet nem is lehetett volna jobbá tenni. :)
2016. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Uhh, engem ha egy pasi nem kíván (és se nem beteg, se nem fáradt) még ha fáj is a szakítás, de én lépek.
2016. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!