Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 x is smároltam az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 x is smároltam az egyik legjobb barátnőmmel. :S biszex vagyok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,és tegnap osztkiránduláson,smároltam a barátnőmmel.. csak vicből kipróbáltuk,de az abaj hogy nagyon tetszett mindkettőnknek és utána még 4 x smároltunk..közben néztek a fiú osztársain,és eléggé tetszett nekik is.. de most nagyon félek,ugye ez nem jelenti azt hogy biszexuálisak vagyunk ? mindkettőnket szeretnek a fiúk,és voltak már pasijaink,és jó csajnak látjuk a másikat..mással nm tudom elképzelni hogy smároljak,csak vele..többet nem fog előfordulni,de akkor is.. nagyon durva hogy megetttük ?:S
2010. jún. 6. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem durva sztem nem is gáz
2010. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok biszexek, max kíváncsiak. Ja, nem: feltűnési viszketegség. Az, hogy 4x még a fiú osztálytársaitok előtt csináltátok,akik élvezték, az teljesen feltűnési viszketegség. Szomorú, hogy máshogy nem éritek el a fiúk figyelmét:)
2010. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbik vagytok
2010. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagy, nem biszex...ne aggódj, kinövöd...

21/L

2010. jún. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
szerintem nem gáz, elvégre ha jólesett akkor csináljátok nyugodtan, elvégre nektek jó, a fiúk csak rátok figyelnek, 2 legyet 1 csapásra, ja és ha biszex vagy is, a mai világban ez nem baj
2010. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Búzák vagytok!
2010. jún. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

nem vagy bisex mert nem vonzódsz más lányokhoz.

csak divat lezbi -.-

2010. jún. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
undorító vagy:S ... én megvetem az ilyen csajokat:S kíváncsiság..? inkább bunkóság... ocsmányak vagytok...
2010. jún. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
nem vagy te véletlen debreceni amúgy?
2010. jún. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem vagyok debreceni.. és am. nem divatból csinálom,csak kicsit ittunk,és szerintem azért is lett ez a vége.. :/ de azt szeretném h ne tudja meg mindenki(azokon kivűl akik ott voltak.),szóval,tényleg nem azért csináltuk..
2010. jún. 6. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!