Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Smároltam egy csajjal tegnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smároltam egy csajjal tegnap a buliban. Amúgy barátnőmmel mentem le, csak elborult az agyam. Haverom azt mondta, szerinte látta. Mit tegyek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval...22 éves vagyok. Tegnap voltunk bulizni barátnőmmel,ő 18 éves. Egész este(még buli előtt is)mindenen felhúzta magát, és engem okolt, olyanért, amit el sem követtem. Mintha kicserélték volna. Aztán lementünk buliba, ott égetett haverjaim előtt, olyanokat mondott el amihez senkinek semmi köze, vadidegen pasikkal táncolt, kihívóan meg minden. Összevesztünk teljesen, aztán elváltak útjaink. Bementem táncolni, ott volt egy csaj, ismertem már, gyakran láttam lent, mindig közeledni akart hozzám, csak elmentem.(Nem véletlenül.) Most odamentem hozzá, táncoltam vele, aztán lesmárolt..jó, nem ellenkeztem, de teljesen ideges voltam a bnőmre. Aztán felmentem, haverom odajött, és mondta hogy mekkora hülye vagyok, meg hogy látott szerinte mindent, és hogy kb 10 perce el is ment. Elmentem kocsival, hátha megtalálom valahol, elértem hozzájuk,de még nem volt otthon. Lehet hogy nem is haza ment...Ezzel most elronthattam mindent? Reggel hívtam, felvette, de nem szólt bele semmit, mintha sírt volna...Most mi legyen?:S Előre is köszi...
2010. máj. 22. 09:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

1 kérdés?

mi a pics@nak mentek bulizni? létszükséglet? meghalsz nélküle? mást nem tudtok csinálni? ennyit erről. ha nincs besózva a pulis piás pics@tok , nincs ez se.

2010. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
bulis*
2010. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Szülinap volt, azért mentünk bulizni...

Nem inni, én spec am se ihattam volna mert kocsival voltam...

Bnőm nem az a bulizós, csak néha, én meg jó ha egy hónapban egyszer elmegyek...

2010. máj. 22. 13:35
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

Jaj, figyelj már, igen, nem kellett volna felhúznia az agyad,de egy 3 éves kapcsolatot tönkreteszel egy sz.r nap miatt? Nyilván nem jókedvéből volt veled bunkó, gondolom baja volt neki is. Eszedbe sem jutott megvigasztalni, hanem inkább megcsaltad. Szép mondhatom. Ezek után ne várd tőle, hogy bízni fog benned: joggal hiheti azt, hogy minden veszekedés után lemész a discoba aztán ahogy lesz...Érted.

Ne őt hibáztasd, mert egy kis veszekedés miatt nem kellett volna így reagálnod! A szeme láttára...


Keresd telefonon és próbálj vele talizni, hogy megbeszéljétek. Ha megbocsát neked, akkor onnantól meg lesd a kívánságait és bizonyíts neki..

2010. máj. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
próbáltam beszélni vele, de miután azért is én voltam a szemét feladtam. inkább nem tárgyaltam vele...Persze, majd keresem telefonon, vagy átmegyek du.
2010. máj. 22. 14:17
 16/20 anonim ***** válasza:

"vadidegen pasikkal táncolt, kihívóan meg minden."

ezért nem engedem én se a barátnőm bulizni , na meg én se megyek. a csajok egy buliban akármennyire is szeretik a pasijukat elkurvulnak mint az atom. A pia meg még egy lapát az amúgy is ribancos természetre.

Ahhoz képest , hogy nem bulis igenis belejött a leírtak szerint.

2010. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

utoso vok:

13:48nak.

nem tudom ki tesz tönkre egy 3 éves kapcsolatot. a csaj kezdett kurvulni és ribanckodni. szóval nem tudom és nem is értem miért a kérdezőnek osztod. holott a barátnője kezdte.

2010. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kihívó tánc vs smárolás a barátnő szeme láttára ... nem is tudom melyik ütősebb. pff
2010. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Én egy másik vagyok...

Oké, hogy a csaj kezdte...de attól még a srácnak nem kellett volna folytatnia...


Aztán...valaki írta nem rég, hogy "ezért nem engedem el a bnőmet bulizni..." pfff...ez meg milyen már? megtiltani...pff..meg még annyit, hogy én jártam bulizni a barátom nélkül...igaz nem sokszor.., de én egy hapsival se táncoltam...sőt...még rájuk se néztem...barátnőm meg is jegyezte, milyen "prűd" vagyok:D

Szerintem ez csak erkölcs kérdése...aki rib@nc típus az buli és pia nélkül is rib@nc:)

2010. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én írtam , hogy nem engedem. könnyű neked magyarázni. nem látsz bele a dolgokba és , hogy mi folyik. Eleinte ő is így reagálta le ahogyan te , de ahogy telik az idő most kezd rájönni , hogy nekem van igazam. és nem 2 éve vagyunk együtt bőven több.

Nem fogok magyarázkodni senkinek :)

2010. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!