Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell szenvedélyt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szenvedélyt és spontaneitást hozni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Mikor már a szerelem elmúlt, mikor már nem jelent izgalmat egymás teste vagy egy randi.

Mikor már a kapcsolatot csak a szeretet és kötődés tartja egyben.


Nekem szükségem van lángolásra, és szeretném kapcsolaton belül megoldani ezt. Hogyan kell?


2017. júl. 21. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Sok kozos program, jo beszelgetesek, neha spontan meglepibol egy uveg jo minosegu borral es ket poharral varni a masikat es stb. Mittomen. Jo esetben jonnek az otletek magatol.
2017. júl. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nyilvános helyen "rejtőzködő szex".
2017. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

ezt nem lehet tanulni...aki halvérű, az az is marad.

a szenvedélyre születni kell

2017. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Először is el kell fogadni, hogy vannak szenvedélyesebb és "hűvösebb" időszakok. Érdemes közösen kipróbálni valami újat, esetleg belefogni valami nagyobb közös projektbe. (Lakásfelújítás, autó cseréje, esküvő szervezés, elutazni valahova messzire, közös vállalkozás beindítàsa, stb.) Ezekhez ötletelni kell, tehát muszáj kommunikálni. Meg kell keresni rá a pénzt, így új értelmet nyer a munkába járás. Van egy közös cél, amiért dolgoztok. Ès ez egészen új lendületet ad a kapcsolatnak. Ha sikerül véghez vinni a projektet, az erősíti a kötődést, megerősítést nyer, hogy jó csapat vagytok Ti ketten.
2017. júl. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Monty Pythonosan; lemész a boltba, kérsz fél kiló szenvedélyt, 25 dkg spontaneitást. Hazamész, keversz hozzá némi bujaságot és humort, aztán megszórod egy kis kommunikációval és már fogyasztható is...
2017. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kötődéssel-szeretettel nincs gond.

És valóban szuper dolog ehhez vármilyen közös program, kirándulás stb... de a kérdés nem erről szól. Nekem ez kevés. Többre van szükségem.

2017. júl. 21. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy hogy megnézed TE mit tudsz tenni az ügyért. Te mit tudsz beletenni, mert én úgy látom azt nézed, neked mi a jó. Sokan mondják majd ha a másik akkor én is. Így válik szép lassan a párkapcsolat üzletté. A kommunikáció is nagyon fontos. Érdemes megbeszélni, hogy mi az ami esetlegesen bántja frusztrálja a másimat.
2017. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha elkezd kihunyni a tűz az az esetek nagy %-ában mindkét fél hibája. Szerintem úgy hogy megnézed TE mit tudsz tenni az ügyért. Te mit tudsz beletenni, mert én úgy látom azt nézed, neked mi a jó. Sokan mondják majd ha a másik akkor én is. Így válik szép lassan a párkapcsolat üzletté. A kommunikáció is nagyon fontos. Érdemes megbeszélni, hogy mi az, ami esetleg bántja/frusztrálja a másikat/téged. Na persze nem ezzel kell letámadni mikor hullafáradtan hazaesik a melóból. Kérdező mennyi idősek vagytok? Te vagy a nő/férfi?
2017. júl. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
25, én f
2017. júl. 23. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!