Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi fér bele még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi fér bele még egy kapcsolatba, hogy ne legyen féltékenykedés?

Figyelt kérdés

- Külön buli

- Beszélgetés a másik nemmel (akkor is ha ti nem ismeritek, tehát nem közös barát , de itt közösségire gondolok, mert élőbe nem tudnak olyan könnyen összeboronálni , vagy tévedek? )

-Buli akár egyedül

-Bók más nőre (vannak ilyenek is :) )

-Ha megnéz más nőt

-Ha megy valahova, de van köztük nő is?

- Ha női társaságba megy pl, de ti nem vagytok ott


Férfiak esetében a férfiakra szóló írásomat, fordítsátok le úgy mintha nőre illene.


Mi fér bele nálatok ezek közül? Esetleg ha kiegészíted , az is jó, de konkrétan ezek érdekelnek, kíváncsi vagyok mennyire vagyok féltékeny :D


2017. jún. 25. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Mind belefér, ha a férfi tudja hol a határ. És ha mellette a barátnőjét sem hanyagolja el, érezteti vele, hogy ő az első. Ha a nő féltékeny ezek közül bármire, arról 100%-ban a férfi tehet. Ha jó a kapcsolat, megvan a bizalom (amiért mindkét félnek tenni kell), akkor nincs féltékenység.
2017. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Jezusisten. Van, akinek nem fer bele a kulon buli, vagy hogy mas novel beszelgessen a srac?! Beteg...
2017. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Én alapjáraton is tök féltékeny típus vagyok, mikor olvasom a könyvet és a szereplővel történik a dolog, egyből én is fújok a férfire, csak úgy saját magamból...

2017. jún. 25. 19:15
 4/15 A kérdező kommentje:

Van, akinek nem fer bele a kulon buli, vagy hogy mas novel beszelgessen a srac?!'


Volt erről egy kérdésem, mindenki beparáztatott szinte, ketten ha megnyugtattak, hogy szerintük normális, ha férfi nővel beszél, tehát nagyon sokak szerint 'nem fér bele'.

Én magam is aggódtam.

2017. jún. 25. 19:16
 5/15 anonim ***** válasza:

- Külön buli: abszolút belefér, sőt alapvető

- Beszélgetés a másik nemmel: a mennyiségtől függ és a számtól. Ha eggyel nagyon rendszeresen az nyilván érdekessé válhat, de ha sok nővel és nem túl hosszasan, az teljesen normális. A lényeg, hogy ne egy másik nőnek sírja el a bánatát, hanem velem beszélje meg.

- Buli akár egyedül: most lehet én vagyok a hülye, de mi a különbség e között és a "külön buli" között? Gondolom ha már buli, akkor nem egyedül van, tehát külön buli

- Bók más nőre: ha nem előttem csinálja akkor nem érdekel. Tehát ne az legyen, hogy együtt vagyunk, erre jön egy nő és közli vele, hogy "jaj, de szexi vagy". Ezt ne csinálja. De ha a barátainak megállapítja abban szerintem semmi rossz nincsen. Én is mondom azt a barátnőimnek, hogy "de helyes ez a pasi". Szóval engem ne alázzon vele. Például ne is hasonlítgasson, ne az legyen hogy engem lehúz a másik nő dicséretével.

- Ha megnéz más nőt: és akkor mi van?

- Ha megy valahova, de van köztük nő is: a buli is ilyen, a munkahelye is, sőt a bolt is.

- Ha női társaságba megy pl, de ti nem vagytok ott: hát leánybúcsúba ne menjen, mert alapvetően más ilyen "női társaságot" nem tudok elképzelni. Az furcsán venné ki magát, de mivel ilyet nem csinál, ezért nem is tudom magam beleképzelni. Bár lehet ott lenne a legvalószínűtlenebb, hogy megcsal :D

2017. jún. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a te válaszod is!
2017. jún. 25. 19:26
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Ugyanaz a véleményem, mint az #1-nek. Sajnos legutóbb is úgy jártam, hogy amikor szóltam, hogy vigyázzon, mert átlépte azt a bizonyos határt, én lettem leszólva, hogy állandóan hisztizek és féltékeny vagyok, amit nem lehet elviselni. Amikor csak annyit kértem, amennyit az első válaszoló is leírt, hogy ne cserélődjön fel a fontossági sorrend, ne legyek elhanyagolva, mutassa ki, ha szeret. Kiderült, hogy szerinte ezek beteges elvárások voltak a részemről.
2017. jún. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mindegyik beleférhet, ennek ellenére sajnos az érzelmeket józan ésszel nehéz befolyásolni, így a féltékenységet is.


Pl. barátomnak szinte csak lány ismerősei, barátai vannak (ez már azelőtt is így volt, hogy összejöttünk, tudtam is róla). Az eszemmel tudom, hogy simán belefér egy kapcsolatba, hogy ő néha lányokkal beszélget, nyilván nem is tiltom meg neki, de attól még a szívem mélyén igen is aggodalmaskodok és akármennyire próbálom magam visszafogni, bizony, féltékeny vagyok. Pedig nem, nem adott rá okot.


Ha egyesével nézzük:

1. Külön buli: Teljesen oké, pláne akkor, ha nem mindenben egyezik az ízlésünk, igényeink. Pl. ha ő szeret egy olyan együttest, amit én nagyon nem, miért ne mehetne el egyedül vagy más társasággal? Vagy ha én épp nem érek rá, vagy nincs kedvem, miért kellene neki is otthon ülnie?

Az azért már zavarna, ha kifejezetten minden egyes alkalommal nélkülem szeretne szórakozni.


2. Bók más nőkre: Szerintem nyugodtan megjegyezheti a kolléganőjének vagy lány ismerősének egy-egy alkalom kapcsán, hogy csinos. De baromira nem mindegy, hogy tesz egy kedves megjegyzést az új frizurájára vagy a ruhájára, vagy mondjuk részletesen ecsetelgeti, hogy milyen dugnivaló kis feszes feneke van. Ahogy az sem mindegy, hogy csak másokat dicsérget, engem meg nem, vagy velem alapvetően ilyen és néha másoknak is megjegyzi, hogy jól néznek ki.


Ha megnéz más nőt: Nem baj, én is megnézem a pasikat. Még az sem zavar, ha megjegyzi, hogy ez vagy az jól néz ki. De persze itt is van egy határ. Ha velem nem érezteti, hogy kívánatos vagyok, nem bókol, másokat meg folyamatosan stíröl, az zavaró lehet.


Ha megy valahová és van a társaságban nő: Ez szerintem teljesen alap. Jó hogy nem zárjuk műár ketrecbe egymást, hogy ne találkozzunk ellenkező nemű személyekkel.

2017. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Aranyosak vagytok.

2017. jún. 25. 22:20
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez mind belefér. Ezek nem is olyan témák nálam amik szóra érdemesek. Sőt ilyenekbe ne korlátozzon senki, és én sem korlátozom a másikat. A kapcsolat, házasság nem börtön.
2017. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!