Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátnőm. Házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm. Házasságban él, de szerinte nem olyan jó a házassága. Arra kíváncsi, hogy elváljon, vagy maradjon együtt a férjével, esetleg bonyolódjon kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nehezen tudok tanácsot adni, mert igaz, hogy elváltam, de inkább rosszul döntöttem mint jól. Úgy tudom semmi komoly problémájuk nincs, se anyagi, se a gyerekekkel, se egy harmadik nincs a láthatáron. Viszont úgy érzi, hogy nem szerelmes a férjébe, a szex egy ideje olyan semmilyen, ritka is. Életre vágyik, szerelemre, hogy történjen vele valami. Az én férjem egy valószínű félrelépés miatt lett kidobva. Esküdözött, hogy nem tett semmit, de elválltam tőle. Na itt dönthettem rosszul, mert elég hosszú ideig bizonygatta a válás után is, hogy nem tett semmit. Azóta boldog házasságban él, Én meg csak elvagyok. A barátnőmnél ilyen sincs, azt tanácsoltam, hogy próbálja felpörgetni kicsit az életüket, és ne egyből váljon.
2017. ápr. 23. 22:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt, meg hogy kalandozzon mondtam, hogy nem szabad semmi esetre. Még a legjobb férjből is az ilyen dolog kihozza a legrosszabbat. Ja, és komoly kapcsolatra nem olyan jó a felhozatal. Mert szexre kapni fog, de...
2017. ápr. 23. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálja meg újra lángra lobbantani a szerelmet. Szerintem már nem szerelmet hanem szeretetet érez iránta és ez zavarja ösze. A szexet is fel lehet dobni pár dologgal. Esetleg együtt utazzanak el egy 3 napos pároknak való fürdőbe ahol össze melegethetnek.
2017. ápr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

VALÓSZÍNŰLEG megcsalt, te meg elváltál??? Uhh.... ez azért ütős!


Nomindegy!


Figyi!

Még csak véletlenül se mondj neki olyasmit, hogy váljon! T'od az ilyen tanácsoknak ugyanis megvan az a hátulütőjük, hogy ha leszakad a budi - kitör a balhé -, az egész sárözön rád lesz kenve! Te leszel mindenre az ok, a fekamixer, a közös és a külön-külön ellenség, minden rossznak okozója. Szóval a bűnbak, no.

Így szabadulnak meg ugyanis legkönnyebben az emberek a saját, egyéni felelősségüktől.

2017. ápr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán ha ezt első körben megpróbálná megbeszélni a férjével, lehet, hogy segítene....

Ha meg nem, akkor váljon el, ha nem boldog mellette. Csak aztán általában az ilyenek szoktak mindenféle mesevilágban élni, azt gondolják, jön majd a herceg a fehér lovon, de az élet meg nem ilyen.... Én csak komoly ok miatt válnék (és váltam) el, nálunk az volt a probléma, hogy a volt férjem később már gyereket sem akart és az anyjától elköltözni sem akart. Nekem ez így nem felelt meg, mondjuk nem is bántam meg a döntésem.

2017. ápr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor még biztos voltam benne, hogy megcsalt. Mivel elég idő eltelt azóta, nincs is közünk egymáshoz, nyugodtan elmondhatta volna. Évek óta mással él, de ezt mindig kikéri magának, ha szóba kerül, pedig semmi jelentősége nincs már. Ha megtette volna már hagyná, ha esetleg szóba kerül. Na mindegy ez a múlt, és előre kell néznünk.
2017. ápr. 24. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak gyerekek első körben beszéljen a férjével. Ha az sem segít és utána a titkos szeretőt javaslom. 39f egyszer elvált aki nem bánta meg de gyerek nem volt...
2017. máj. 6. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!