Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjam a fiú közeledést, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjam a fiú közeledést, vagy léphetek nyugodtan? Ha én lépek attól még érdekes maradok? (lent)

Figyelt kérdés
Ha egy lány kedves egy fiúval, érezteti, hogy fontos neki, érdeklődik felőle, biztató jeleket ad, felhívja telefonon mi újság, hogy van...ez szerintetek jó vagy rossz dolog? Én abban a világban nevelkedtem, ahol meg kell várni a fiúk közeledését,de vénlány maradnék ha arra várnék.Arra vagyok kiváncsi,jól esik ez a fiúknak, vagy nyomulásnak veszik, esetleg elvész a "meg kell harcolni a lányért" érzés és már nem lesz érdekes.Azt szokták mondani, húzni kell a fiúk agyát, úgy érdekesebb vagy.Ha meghív randira és mivel nem szeretném elveszíteni, igent mondok az első alkalomra,az probléma, vagy sem.Kérlek segítsetek eligazodni!Köszi
2010. máj. 22. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem valahogy úgy kell csinálni, hogy előszőr igent mondasz (csak hogy bátorítsd), aztán nemet (hogy akkor meg hiányozzál neki). Nem egyszerű, az biztos :)
2010. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "meg kell harcolni egy lányért", nagyon sok fiú esetében -köztük esetemben is- hülyeség. Attól, hogy "vadászok" egy csajra, nem lesz számomra érdekesebb... a "vadászósdi" érdekes, de attól még a lány nem. Már több hasonló kérdésnél leírtam, hogy attól, hogy egy lány után futok, még nem feltétlen jelenti azt, hogy egy közös éjszakánál többet tervezek.


Az a fontos, hogy érezzétek magatokat jól egymással, az teljesen lényegtelen, hogy ki teszi meg a másik irányába a lépéseket. Már nem abban a világban élünk, ahol csak egy férfi udvarolhat, mivel már a nők többsége sem olyan, mint anno.


Amúgy jelzésekkel nem feltétlen kifizetődő kommunikálni. Én sem minden esetben vágom le jelzésekből, hogy egy lány mit akar, pedig Jane Austen-on szocializálódtam. :D


20F

2010. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt döntsd el, hogy az egyenjogúságért, vagy ellene harcolsz.

Aztán ezt valami módon mondd el a fiúnak.

2010. máj. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha arra gondolsz, hogy társadalmilag elfogadott-e, hogy egy lány kezdeményezzen, akkor igen. viszont a kiszemelt férfipéldány nem biztos, hogy értékeli, ha ő a becserkészett vad, ez teljesen egyénfüggő. én speciel örülök neki, ha egy csajból azt váltom ki, hogy meg akar szerezni, de van nem egy olyan ismerősöm, aki nem tudna komoly kapcsolatot létesiteni olyan nővel, aki "tepert utána".
2010. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!