Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rokonom betegségekor magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rokonom betegségekor magamra hagyott. Jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

A párommal minden rendben volt, nyáron mivel mindketten egyetemisták vagyunk, kb. minden napot együtt töltöttünk sülve-főve(tudom, van aki szerint ez sok, de mi jól megvagyunk így, ugyanezek az igények).

A lényeg, hogy 3 napra elment nyaralni a barátaival, viszont időközben az egyik, számomra nagyon közel álló rokonom rosszul lett, ami veszélyezteti a párommal való nyaralást is. A párom ahelyett, hogy jönne haza hozzám(iszonyat nagy szükségem lenne rá), tojik az egészre és tök rideg velem.

Az ő elvesztését nem élem túl, most különösen nem. Tudom, csőstül jönnek a gondok. Mit tehetnék?

Életem egyik legrosszabb korszaka ez. Teljesen összeomlottam.


2017. júl. 23. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Te legyél a rokonoddal, a párodat meg hagyd szórakozni. 3 nap nem a világ. Nyaralás után meg megy hozzád.

Az, hogy rideg veled az mit jelent?

2017. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld túl fogod élni hidd el, ha elveszted, nekem meghalt apukám és az akkori barátnőm nem állt mellettem , nem tudott mit kezdeni a helyzettel és elidegenedtünk egymástól ahelyett, hogy mellettem állt volna, később beláttam jobb is volt így, hogy nem kellett egy ilyen érzéketlen tuskó csaj hosszú távon. Nem mai történet , de igaz.
2017. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az, hogy rideg velem azt jelenti, hogy tök távolságtartó a telefonban, amikor rámordultam lerázott, nem törődik az érzéseimmel.

2. válaszoló. Remélem én is túlleszek ezen. Annyira fáj. Miért kell mindig minden problémának egyszerre jönnie?

2017. júl. 23. 20:34
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen kedves kérdező, de ha erős vagy még erősebb leszel ezek által hidd el semmi nincs véletlen 2-es voltam :)
2017. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy elmondtad, hogy mi az, hogy ridegen viselkedik veled.

Ez így tényleg gáz, lehetne egy kicsit együttérzőbb is.


Igen, a bajok csőstül jönnek. Ez egy sz..r év nekünk is.

Február 2-án 56 évesen anyukám, március 1-én 88 évesen nagymamám halt meg.

És még jöttek egyéb apróbb dolgok is.

2017. júl. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem hagyod levegőhöz jutni, akkor előbb utóbb annyi lesz...nem 3 hétre, hanem 3 napra ment. Én soha nem kérnék ilyet a páromtól. Legalább ő érezze jól magát. Hazarángatod, hogy neki is szar kedve legyen?
2017. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Felteszem azért rideg veled, mert nem érti miért akarod haza rángatni. Megvallom én sem. Sz.ros 3 napra ment el szórakozni a barátaival, most ezt miért nem lehet kibírni? A rokonod attól nem lesz jobban, hogy ő nem nyaral. Elhiszem hogy jól esne ha pátyolgatna, de majd megteszi ha hazajön. Hagyd már ejtőzni kicsit.
2017. júl. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A rokonod az a TE rokonod, nem az övé.
2017. júl. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem én sem, miért kellene hazajönnie, csak azért, mert egy számára tök ismeretlen ember rosszul van.

3 napot kibírhatnál nélküle, és ennyitől azért annyira összeomlani sem illene. Persze mindenkinek más az ingerküszöbe, neked alacsony, megértem.

De össze kell szedned magad. Durva példa, de mi van, ha mondjuk hetekig külföldön fog dolgozni a barátod, mert oda rendeli a cége, neked pedig meghal azédesanyád. Akkor sem fog tudni hazajönni, neked kell megoldanod.

Ne rontsd el az ő hangulatát is!

2017. júl. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne hazajönnie? 3! napról van szó, nem 3 hónapról, basszus.


Mellesleg a TE rokonoddal van gebasz, ő hazajön és mit csinál? A kórházba nem mehet be - meg egyébként is -, üljön melletted álló nap és fogja a kezed, míg te szenvedsz?

Nemár!


Nőj fel, ennél még sokkal nehezebb szituációkkal kell majd megküzdenetek.

2017. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!