Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült hogy a barátom, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy a barátom, a rokonom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már pár hónapja együtt vagyunk (majdnem egy éve), és kiderült hogy az én dédmamámnak a rokonának a rokonának a barátom anyukája a rokona.. A barátom még nem tudja hogy rokonok vagyunk. Elmondjam neki? Ha elmondom, tuti hogy szakítunk.. de nagyon szeretem őt, viszont nem tudom hogy mit tegyek.
2013. jan. 7. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

rokonának a rokonának a rokona..

hazudj máshol

2013. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
savale romale!
2013. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 okoska31 ***** válasza:
68%

hogy mi a rák van? a dédmamád rokonának a rokonának rokona a barátnőd anyukája.

De milyen rokon? konkretizálj.


egyébként kis faluban, kisvárosban éltek? ott annyira nem meglepő, ha idővel körbeér:)

2013. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyarul a sokadik unokatestvéred. Szal nem elsőés másod unokatestvér akkor meg nincs értelme elmondani neki nyugodtan járhattok tovább.
2013. jan. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ez annyira jelentéktelen hogy komolyan... ebbe nincs semmi nagyon távoli rokonok vagytok.
2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Biológiailag, ha első ágú unokatestvéred lenne, sem lenne gáz.

Ha másodunokatestvér, még kevésbé.

Ez így, ahogy leírtad, annyira távoli rokoni kapcsolat, hogy kár ügyet csinálni belőle, pláne, ha szeretitek egymást.

Ne rágódj ezen!

2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs hogy pontosan hogy rokonom.Én is csak annyit tudok amit leírtam...
2013. jan. 7. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Pffff... A dédmamád rokonának a rokonának a rokonának a gyereke?


Figyelj, nincs semmi gáz. Nem hiszem, hogy baj lenne belőle, mert az értelmi képességeidet tekintve nem ez lenne az első vérfertőzés a családban...

2013. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Ne mondd el neki és szeressétek egymást. :)
2013. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor büszkék vagytok magatokra, amikor úgy mondd "beoltotok"?:):):)
2013. jan. 7. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!