Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiderült hogy rokonom! Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült hogy rokonom! Most mit csináljak? Részletesen lent!

Figyelt kérdés
van egy fiu,akivel megismerkedtem,és nagyon szipmi volt.Mint kiderült én is bejövök neki,és smaciztunk meg minden.Aztán mikor rájöttek a szüleim hogy kivel kavarok ,felvilágosítottak,hogy ez nem jó,mivel messzi rokonom!de akkor is az,mivel az én dédmamám és az ő dédnagyanyja testvérek!most akkor mit csináljak???szeretem őt,és azt hiszem ő is engem!:S...........:(.....;(
2009. szept. 24. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor harmadunokatestvérek vagytok... Az már "elég" messzi, de engem akkor is zavarna a gondolat, és inkább elfelejteném... Bocsi :(
2009. szept. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte választ...a baj az ,hogy engem is zavar,de nem tudom elfelejteni...:S
2009. szept. 24. 15:57
 3/17 anonim válasza:
100%
hat ha szeretitek egymast...meg sztem az mar eleg tavoli rokonom,sztem nyugodtan ha szeretitek egymast akk sztem nem akadaly h a dednagyanyatok tesok...:D hajra
2009. szept. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Ha szeretitek egymást oké, legyetek együtt, viszont ha már odakerülne a sor hogy gyerek meg minden... akkor olyan DNS-t kell csináltatni, ami kimutatja hogy egészséges lesz-e a baba vagy sem. Ennek a vizsgálatnak lehet, hogy nem pont ez a neve.:D L/14
2009. szept. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Harmad uncsitesó az szerintem nem gáz,ha titeket nem zavar akkor hajrá.
2009. szept. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunk úgy tartja, hogy a 4. fokú rokonságtól kezdve már lehet kavarni. De ha a 2 dédi a testvér, akkor a dédik az 1. fok, a nagyszülők a 2., a szülők a 3., szóval ti már a 4. fokúak vagytok. Az simán okés!
2009. szept. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátoritást,nagyon aranyosak vagytok:)
2009. szept. 25. 15:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel probléma. Ha szeretitek egymást akkor ne foglalkozz ezzel.
2009. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szerintem sem gázos :))
2009. szept. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

ki a halált érdekel hogy rokonod?:D

nekem az én barátom is harmaduncsim elvileg vagy vmi ilyesmi, az ő unokatestvére az én másodunokatestvérem,meg a papáink között is van vmi szál v nem tudom..:D ettől függetlenül tök jól elvagyunk már 5 hónapja lassan:)

2009. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!