Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehetett fennt férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetett fennt férjem egy sextárskeresô oldalon ráadásul helyszín megadásával? Elhiggyem hogy nem csalt meg és nem is akart csinálni semmit? Mit tennétek ezek után a helyemben?

Figyelt kérdés
Hosszú kapcsolatról van szó.
2017. júl. 24. 15:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hosszú kapcsolat? akkor tuti rádunt már.más nőket keres,akar.
2017. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Te magadtól vagy ilyen buta, vagy valaki segít ebben? :D
2017. júl. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy nem csalt meg, mert lehet, a kutyának nem kellett így sem :). Én dobnám ki a francba, az biztos.
2017. júl. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem regisztrálta magát,hanem ott nézelődött.Kicsit félreérthetően fogalmaztam.Köszönöm a válaszokat.
2017. júl. 24. 16:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy dobd ki a francba, azért nem kell ilyen könnyen sutba dobni egy hosszú kapcsolatot ha egyébként működik. Beszélj Vele, kérdezz rá. Ha nem regisztrált csak nézelődött abban én még nagy bajt nem látok.
2017. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!