Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szóljak a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szóljak a barátnőmnek finoman, hogy ez nekem nem tetszik és ciki?

Figyelt kérdés

Másfél éves kapcsolat és imádom őt, de mostanában kicsit túl tolja a dolgokat. Most épp az új agymenése az, hogy folyton szerelmes cetliket hagy mindenhol. Az elsőnél még aranyosnak gondoltam és jól esett, de most már kb.hetente találok valahol. Tegnap pl.az edzőcuccom közé tett egy "jó focizást szerelemnyuszi" papírt, amit a haverok is láttak és rémkínos volt. Sose mosom le magamról ezt a szerelemnyuszi dolgot, egy barom már messengerbe be is tette becenévnek.

Tudom, hogy kedveskedni akar és cuki is valahol, viszont szeretném megkérni, hogy hanyagoljuk ezt a full romantikát. Nagyon lelkis tud lenni és nem akarom megbántani vagy, hogy azt higyje nem értékelem ezeket az apróságokat.

Szerintetek hogyan mondjam vagy mutassam ki a lehető legfonomabban, hogy zavar?


2017. júl. 25. 17:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem is gáz vagy .. pff

Ovis ..

2017. júl. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért turkálnak a "haverjaid" a cuccaid között?

Minek vannak olyan "haverjaid", akik szerint ciki hogy egy szerető párkapcsolatban vagy?

Minek vannak olyan "haverjaid", akik szeretik, ha kellemetlenül érzed magad?


Én inkább az ilyen havernak nevezett gyökereknek az életemből való eltávolításán gondolkoznék a helyedben. Ne már a barátnőd érezze rosszul magát, amiért tajparasztokkal spanolsz..

2017. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem ám örülnél, hogy szeret... :D

Nálunk fordítva van, a barátom biztos örülne ilyeneknek, csak nekem nem jön ez a romantika dolog abszolút át :D De próbálkozom :D

2017. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg fontosabb a haverok véleménye? normális felnőttek nem gúnyolnak ki egy ilyenért, főleg hogy nem volt célja, hogy mindenki lássa (nem jelent meg a barátnőd az edzésen, hogy a nyakadba ugorva becézgessen pl.) elég gyerekes az is, ha ennyire számít az éretlen haverjaid véleménye. azzal, hogy hanyagoljátok a romantikát, nagyon meg fogod bántani... biztos, hogy összeilletek az igények és érzelmesség tekintetében?
2017. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Tesó bárcsak cserélhetnénk :D
2017. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
na sikerült felnőni már?
2021. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!