Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolat elején járok, ahol nagy az anyagi különbség. Az ő javára. Nyaralni hívott, de nem akarom, hogy mindent ő fizessen. Hogy mondjam meg neki? 24/L

Figyelt kérdés

Neki jóval több pénze van,de nem viselkedik kirívóan,hétköznapian él.Megkérdezte,hogy vele tölteném-e a szabadságát, ami egy tengerparti, elég luxus nyaralás lenne.Mondtam,persze,szivesen.Viszont szeretném vele megbeszélni az anyagi oldalát,nem akarom, hogy eltartson, kellemetlenül érezném magam, ha mindent ő fizetne.Lehet, hogy nem is tudom állni a nyaralás felét, akkor kölcsön kell kérnem a szüleimtől,de inkább ezt.Nem akarok bunkó lenni,hogy természetesnek veszek és mégcsak meg se kérdezem,még ha meghívott,akkor is.Viszont megsérteni se akarom,neki vajon kellemetlen,ha felhozom a témát?Így meg nekem kellemetlen.A nyaralás alatt mindenhol állok majd, ahol fizetni kell,mint egy hülye,és várom,hogy rendezze a számlát.Tök ciki.Mit gondoltok?

Előző párkapcsolatomban egy anyagi szinten voltunk, szakításkor mégis a fejemhez vágta,hogy soha nem fizettem ki a mozit,vagy a benzinjét,meg se kérdeztem.


2010. máj. 22. 18:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
a legtöbb lány örülne egy ilyen faszinak, de téged pont ez zavar, hmmm több ilyen csaj kéne
2010. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, mintha az egyik ismerösömet hallanám, olyan "dezsavüm" van. Amúgy, szeritnem nem gáz, ha hétköznapi életet él és normális akkor nem fog ebböl ugyet csinálni, de az önérzeted megnyugtatása végett mindenképpen beszélj vele erröl. Kellemetlen téma, de még mindig kellemesebb minthogy a nyaralás közben adódjon valami nézeteltérés.


21/F

2010. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele...
2010. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hívott meg,hogy te fizesd a felét.
2010. máj. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki ez apróság, nyugodtan elfogadhatod.
2010. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Beszéld meg vele.

Ne fizesd ki a felét, de vegyél te is ott dolgokat és időnként szállj be valaminek a fizetésébe.

2010. máj. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megkért, hogy töltsétek együtt a szabadságát. Majd prospektus nézegetés közben kérdezs meg tőle, hogy mikor kell befizetni a nyaralást, kb. mennyi költőpénz szükséges, mivel te még nem voltál ezen a helyen nyaralni. Ha hárít, hogy neked ezt fizeti, stb, semmibe nem kerül, akkor mondd meg nyugodtan, hogy téged zavarna, ha mindent ő fizetne..aztán majd lesz valami.Ne parázz már!!
2010. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már attól lementem hídba,mikor a bnőm meghívott moziba.

Valamennyit adjál bele.És figyelemreméltó,hogy egyáltalán foglalkoztat a gondolat.:)

Én is vittem nőt hasonló nyaralásra,de akkoriban nagyon tele voltam,nem izgatott,hogy én fizetek mindent.

2010. máj. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
detto ugyanez a helyzetem...én próbálok munkát találni+ban hogy én is beszálljak legalább az utazás költségébe,de nem egyszerű,viszont biztos vagyok benne hogy a barátom azért hívott el mert el akar halmozni,és tisztában van vele mik a lehetőségeim...nálunk a korkülönbség is jelentős,ő dolgozik én tanulok,és eddig még mikor én akartam fizetni mindig ő érezte magát rosszul és rámszólt hogy nemár...szerintem beszéld meg vele,értékelni fogja hogy nem vagy elveszett és önző...aztán ha van eredmény írj nekem kérlek,érdekel mire jutsz....drukk..18/L
2010. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nálam is az volt, hogy barátnőimmel szemben az én (mi családunk) javára volt nagy az anyagi különbség. Akit igazán szerettem, annak semmit se engedtem fizetni. Ez nem nagyzolás, vagy magamutogatás, egyfajta megmagyarázhatatlan ösztön. Mellesleg én eléggé boldog voltam, amikor be akartak szállni, de ritkán engedtem.
2010. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!