Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "legjobb barátnőim" rámozdul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "legjobb barátnőim" rámozdultak a páromra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok a párommal.

Gondoltam bemutatom a baráti társaságomnak. Kedvelték, jól kijöttek vele.

Az egyik lány barátnőm, akivel nagyon jóba vagyok, akkor szakított a barátjával, ezért vigasztaltuk, beszélgettünk vele, párom is próbálta nyugtatgatni. Majd a csaj folyton kérdezgette tőlem, hogy a párommal vagyok-e a szabadidőmben, hogy van a párom, stb. Nekem már ez kezdett feltűnni. Aztán a barátnőm általában NEM tőlem, hanem a páromtól kérdezgette, lesz-e valami közös program. Aztán a csaj levágatta a haját rövidre, és a páromnak közölte, hogy csak a kedvéért vágatta le. KIAKADTAM, mire a párom a lányt védte, hogy szerinte semmi rossz szándék nncs a csajban.

A másik barátnőm esete: ő egy elég fiús lány. Semmi nőiesség nincs benne, rövid felnyírt haj, fiús ruhák, fiús témák, nem sminkel, nem fest körmöt, stb. A párommal nagyon jól kijöttek, ugyanazon témákat kedvelték. Aztán egyik pillanatról a másikra cicanadrágos képet küldött a páromnak. Utána pedig rá volt mozdulva a páromra, esténként írt a páromnak, hogy küldjön már videót magáról, meg ilyenek.

A párom szerint nem akar tőle semmit a lány, csak kedveskedik. MOndanom sem kell, hányingert kaptam mindkét lánytól, és már nem is beszélek velük. DE.

Tegnap összefutottam egy lánnyal, aki közölte, hogy ez a két barátnőm nem értik, miért nem beszélek velük.

Még én vagyok feltüntetve rossznak.

Hányingert kapok, és sajnos valahol tudat alatt a páromat is ludasnak érzem.


2017. jún. 1. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Paranoid skizofrénia a betegséged neve.
2017. jún. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
91%
Hát mondjuk megmondani nekik, hogy a viselkedésük számodra sok és szeretnéd, ha ezt figyelembe vennék?
2017. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már szerintem is sok ..
2017. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jól csináltad, mások meg pletykáljanak, amit akarnak. :D


Én is leráztam volna őket, az szerintem nem normális dolog, hogy a párodnak írogatnak megállás nélkül meg képeket küldenek... Még ha nem is volt vele rossz szándékuk (amit kétlek), ilyet akkor sem csinálunk. Gyerekkori barátnőm pasijával nagyon jóban voltunk (7 évig voltak együtt), soha még csak eszembe sem jutott volna ilyeneket megcsinálni, ha pedig igen, jogos lett volna a harag barátnőm részéről.


Ha pedig nem tudnák, hogy mi a bajod, nem másnak sírna a szájuk, hanem neked. Persze, hogy nem fogják szétkürtölni, hogy rá akartak mászni a pasidra. :D Ejtsd őket a f.**szba.

2017. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem, hogy van egy bizonyos nőtípus, akinek csak akkor elég édes a dákó, ha a barátnőjében volt előtte. Úgy látszik, te kettőt is kifogtál.
2017. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Kísértetiesen hasonlít ez a történet egy hónapokkal ezelőtti kérdéshez... te voltál az is?
2017. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Hmm... A hipergámiának is van átka.



A párod egy jó pasi. Hatással van a nőkre. Ennyi az egész.


Hogy félsz a konkurrenciától, az egy dolog.

Hogy a saját párodnak hótt egyszerűen nem hiszel, az viszont már súlyos. Mit képzelsz te magadról? Tán te jobban tudod, hogy Ő mit érez? Ha azt mondja, hogy nincs semmi, akkor szerinte nincs semmi. Tehát nincs semmi.


Szóval ha úgy gondolod, hogy nem bízol benne, netán nem érsz fel hozzá, akkor jobb, ha szakítasz és keresel olyat, akihez méltó vagy.

2017. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonlo helyzetben, mindenkinek szetkuroltem, hogy egy ribi es nem erdemes senki parjaval egyedul hagyni.

Elegge ki volt, de oszinten szolva nem sajnaltam. Szeretnem azt hinni, hogy tanult belole, de kutyabol nem lesz szalonna.

2017. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben - M. már a másik barátnőnk (B) párjával is levelezett meg mellfogás-csók volt, aztán B és a srác kibékültek, gyerek is van.

B. és M. továbbra is barátnők.


M. később az én exemnél is próbálkozott, privát levelek, kellette magát, stb., az ex is csomót beszélt róla, meg kitalálta, hogy műttessem meg a mellem (M-nek nagy van), stb.

M. végül addig kavart, hogy végleg elmart az extől. Ők aztán nem jöttek össze, de én két éve látni sem akarom M-et.


De pont azt beszéltük a másik barátnőmmel, hogy M. az a csaj, akit nem mutatnánk be a párunknak, mert rámozdul, és végül így is lett.


Kérdező: szarj rájuk, és a párodban se bízz annyira, eleinte az exemnek is nagy volt a szája, hogy M. liba, ribi stb., aztán csak megdugta volna, ha teheti.

2017. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na ezért nem akarok barátnőket. Sok kamu. 22/L
2017. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!