Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítséget kérek! A parátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! A parátom féltékenysége miatt nem mehetek ela legjobb barátnőim születésnapjára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A helyzet bonyolúltabb nálam..voltunk már együtt régebb, mikor úgymond fiatalabbak voltunk és most 2 hónapja újból együtt vagyunk. Annyira féltékeny, hogy a legjobb barátnőim születésnapjára sem mehetek el mert ő nem tud jönni. Most 12ikesek vagyunk mindketten . Megjegyzem azt is, hogy régebb bolondos partyarc voltam, de mióta vele vagyok 1 szer voltam bulizni (ő is ott volt) és nem is vágyok menni csak a legjobb barátnőim születésnapjára elmennék ! Azt mondtam neki amikor szóba jött, hogy megértem és nem megyek el ( azelőtt azért nem ment a kapcsolatunk mert zavarta a bulis én-em, de akkor sem csaltam volna meg!!!). Mit tegyek? EL AKAROK MENNI A SZÜLETÉSNAPOKRA. Hogyan értessem meg vele? Mert világosan elmondta, hogy ha elmegyek akkor vége..és tudom hogy komolyan mondta. A kapcsolaltunk tökéletes lenne, ha ez az oldala ne lenne..szeretem őt..hogyan oldjam meg ezt az egészet hogy elmehessek és vele is rendben legyek ?

2013. dec. 9. 00:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
el kell hagynod.
2013. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Érdekelne mikor jössz rá, hogy el kell hagynod...
2013. dec. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
:D Már nem a szülőktől kell engedélyt kérned...
2013. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De nem akarom elhagyni..meg szeretném oldani úgy, hogy vele maradjak mert mondom, más minden tökéletes..
2013. dec. 9. 00:08
 5/37 anonim ***** válasza:
Ez a fickó bolond.
2013. dec. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Ez a minden más tökéletes egy rohadt nagy közhely. Ha van egy nagyobb probléma (ez pedig az), akkor az pont elég a szakításhoz, legyél már olyan intelligens, hogy ezt belátod.
2013. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

ez az egy ami viszont nem tökéletes az egész életedet gallyra fogja tenni. Ha ennyi eszed van, meg is fogod érdemelni.


Ha áldozat típus vagy maradj.

Ha viszont nem vagy az menj!

Döntsd el melyikbe tartozol.

2013. dec. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
A gond az, hgoy szeretem és nem tudom elhagyni. Érzem, hogy ez súlyos..és én nem vagyok áldozat típus. Sőt.. magamat ismervén nem fogom sokáig bírni ezt így..de előtte szeretném, ha megpróbálnám oldani.. legalább tudjam, hogy megpróbáltam segíteni rajta és a helyzeten.. Tényleg nincs megoldás, hogy elmehessek születésnapokra és vele is megoldjam ezt ?
2013. dec. 9. 00:22
 9/37 anonim ***** válasza:
Nincs! És ez csak rosszabb lesz idővel. (megver ha mégis mennél valahová pl.)
2013. dec. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

"...és nem is vágyok menni"


Te is pontosan tudod, hogy ez NEM IGAZ.


Minek jöttetek össze, ha nem tetszett neki a bulis éned? Pontosan tudta gondolom az elején is, hogy milyen vagy, miért akart megváltoztatni? Te miért hagyod magad? Miért csakis TE változz? Neki nem kellene kompromisszumokat kötni? Hogyan szerethetsz egy olyan embert, aki börtönbe próbál zárni, és lelki terrorban tart, érzelmi zsarolással jó sokszor megtűzdelve az egészet?

Megannyi kínzó kérdés, ugye?


Kissé ambivalens amit írsz, hogy "egyébként minden tökéletes". Persze, azt leszámítva, hogy teljes mértékben feladod az önállóságodat, és eltemeted a saját személyiségedet azért, hogy egy másik embernek megfelelj, ezen az "apróságon" kívül minden tökéletes...


Légy egy kicsit racionálisabb, lásd, hogy mennyire gonosz valakit azzal sakkban tatrani, hogy "különben vége"!

Szedd össze magad, és mondd, hogy oké, akkor vége. Mert nem a kiskutyája vagy, hanem egy önálló, nélküle is tökéletesen létezni képes ember.


Hagyd a fenébe ezt az embert!

2013. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!