Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy férfinak csak a rendszeres szex miatt van kapcsolata?

Figyelt kérdés
Múlt héten egy céges összejövetel után egy 30-as diplomás ismerősöm ecsetelte nekünk, hogy mennyire rossz a kapcsolata és legszívesebben egy fillért sem áldozna a barátnőjére, csak 'muszáj', mert szülinapja van. És, hogyha nem lenne jó vele a szex, akkor már rég nem járna vele. Szerinte a teltebb nők egyébként is csak kizárólag erre jók. A társaságban nők is voltak, sőt teltebb nők is voltak, de senki sem fejtett ki ellenérzést a fentebbiekkel kapcsolatban, sőt később kis túlzással ájuldoztak, hogy mennyire 'jófej' és 'aranyos' ez a férfi..Pedig se nem jóképű, se nem sikeres, se nem okos, se nem vicces szerintem..Maximum addig kedveltem egy kicsit, amíg ezt a monológot le nem nyomta nekünk..Engem nagyon felháborított, hogy a barátnőjéről pletykál kb idegenek előtt és, hogy nagyjából egy eldobható tárgyként tekint a barátnőjére, akit manipulál, hogy rendszeresen lefeküdjön vele (pl. azt hazudja, hogy fontos neki, különleges, élete szerelme és örökké vele akar lenni stb.). Mit gondoltok erről? Mennyire gyakori ez a gondolkodásmód?

2017. júl. 27. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon gyakori. Csak azt nem értem miért nem szokták észrevenni ezt a nők. Illetve részben érthető - azok az ismerőseim akik tényleg eldobhatónak tartják a barátnőiket, teljesen más emberek a barátnőik előtt mint egyébként. De mondjuk még ezzel együtt is fel kellene tudniuk ismerni ezt szerintem, szóval nem is nagyon tudom sajnálni őket. Üdv a való világban!
2017. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Annyira nem jellemző, a férfiak ilyenkor prostizni mennek, vagy leitatnak pár nőstényt egy bárban. De a "dugópajti" is menő dolog manapság, barátság extrákkal.
2017. júl. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

1.: Azzal indokolod az empátiahiányodat amivel akarod. Ettől még szerintem etikátlan és undorító, amit csinálnak..


2.:'Nőstényt'?

Oké..



Akkor én szerintem elvonulok valahova és egyedül élem le az életem. Inkább, mint ezekkel az állatias pszichopatákkal. Gondolom majd lesznek akik írják, hogy 'nem minden férfi..', de azok akiket én ismerek 80%-ban ilyenek és ki tudja, hogy azzal a 20%-al kapcsolatban nem tévedek-e..

De azért érdekel minden vélemény, hátha csak én vagyok rossz közegben. Szóval írjatok még!

2017. júl. 27. 23:06
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, a "nőstényt" azokra kell érteni, akik a bulihelyeken fűvelfával pár vodkanarancs után. Ezeket nem hívnám nőknek, mert nem méltóak rá.
2017. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Hát nézd én férfi vagyok, és én is hányok az ilyenektől. Most valóban azt tudom mondani van kivétel, nem mindenki gondolja ám így. Jó persze a többség ilyen mint amit leírtál, csak ez ugye titokban marad.

Egyébként sokszor kajálják az ilyen dumát az emberek, romlott világban élünk sajnos...

Nem egyszer gondolkozom el mikor céges ebédeknél megy a beszélgetés, tök bunkó dolgokról, és még a nők is nyerítve vihognak rajta, hogy úristen miért kellett ilyen agyatlanok közé születnem?

2017. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

4.: Akkor minek nevezed kb az összes férfit, akik 'fűvel-fával' és még alkohol sem kell hozzá? Ja és hogyan neveznéd azokat a férfiak, akik kihasználják, manipulálják és eldobható tárgyként kezelik a nőket?


Az a nő miért lesz automatikusan értéktelen, aki mondjuk meg akarja élni a szexualitását és nem csak egy emberrel? Én inkább azokra használnék degradáló szavakat, akik mást bántottak és azok nem a 'könnyűvérű' nők, hanem a férfiaknak azon része, akik manipulálják, kihasználják és megalázzák a nőket.


5.: Szerintem vannak akik nem buták, csak nem mernek felszólalni, mert úgyis egyedül maradnának a véleményükkel és ki lennének közösítve utána, az ügyön meg nem túl sokat segítenének így, de vannak akiket tényleg teljesen átitatott a szexizmus, internalizálták azt..Szerintem nem veszik észre, vagy nem merik még maguknak sem beismerni, hogy pont azokra a sémákra erősítenek rá, ami az ő életüket is megkeseríti.

2017. júl. 28. 16:27
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Félreérted, Kérdező, nem azt írtam, hogy az összes olyan nő kva, aki ki akarja élni a szexualitását. Azt írtam, hogy aki így éli ki, és meg se nézi kivel, azt én nem tekintem embernek. Igen, és azokról a férfiakról is ez a véleményem, akik az ilyeneket keresik. Zsák a foltját.
2017. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
17%

Nagyon gyakori,a kollégád egy őszinte ember.És rengetegen élnek így ,csak nem hangoztatják. Mert ha jól belegondolsz mire jó nőt "tartani" ? Csak a biztos napi szex miatt előnyös. Meg ha akarsz gyereket akkor arra.De ha nem akarsz, akkor ez is kiesik.


De minden másra :beszélgetni, közös programra ,ott vannak a haverok.

Házimunkára a mai nő úgy néz mint a női elnyomás megtestesülésére és tiltakozik ellene kézzel lábbal (nem vagyok cseléd) főzni meg magad is tudsz vagy rendelsz . Akkor mi marad?

2017. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az exem is ilyen volt csak ő nem pletykàlt rólam vagy is nem tudok róla !A férfiak képesek lehazudni az égről a csillagokat csak egy kis szexért cserébe!Egykét kedves szó pl különleges vagy egyedi vagy még egy ilyen nővel nem talàlkoztam mint te stb egyszerűen nyàlas duma!Tisztelet a kivételnek!:D
2017. júl. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nagyjából a te álláspontodat képviselem, mármint a feminista - anti szexista véleményen vagyok én is, de ha már ennyire a nemi egyenlőség mellett kardoskodsz, kérlek, ne írd azt, hogy "a férfiak 80%-a ilyen, ki tudja, a maradék 20%-kal kapcsolatban tévedek-e", mert ezzel pontosan arra a szintre süllyedsz, amiben a társadalom nagy része is fuldokol.


Sajnálatos, hogy minden ilyen kérdés alatt ilyen gender fight alakul ki, férfiak a nők ellen, nők a férfiak ellen...

2017. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!