Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim, ha rendszeres szexuális együttlétekre vágyom, és arra, hogy a vőlegényem kiálljon értem?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt,az ő állítása szerint, sohasem volt jó a szex!Szerintem lehetne jó, már amikor rákerül a sor. hetente,vagy 10 naponta 1x hajlandó rá! Nem vagyok prűd,és nem zárkózom el semmi elől ,az eddigi szexuális kapcsolataim sikeresek voltak elmúltam 30 talán már tudom mit csinálok.. elég temperamentumos nő vagyok, szeretem tisztázni a dolgokat. ha kezdeményezek vagy csak elkalandozik a kezem már elutasít! Rákérdeztem, hogy mi a baj velem azt a választ kaptam, hogy semmi, csak nem vagyok elég aktív?! Ami azért nevetséges mert már szinte az első pózban, az első pár percben elmegy esélyem sincs következőre jó ideig!

Romantikára vagy intenzív előjátékra soha nem került még sor, úgy érzem fogalma sincs bizonyos szexuális elemek létezéséről, és ha ezt felhozom azzal védekezik, hogy neki rengeteg nője volt nála idősebbek is és egyik sem panaszkodott, mindenki meg volt vele elégedve! A faggatózzással mindent tönkre teszek...Ezzel lezárja a beszélgetést és alszik.


- Ugyan így áll egy másik problémához is! Tavaly az egyik kisebbségi szomszéd nagyjelenetet rendezett a házunk előtt, tettlegesen bántalmazni akart engem egy nem talált talicska miatt.. megemlítettem a kedvesemnek aki látszólag nagyon dühbe gurult és fogadkozott, hogy majd beszél a szomszéddal, a beszélgetésre soha nem került sor! Miután ugyan ez a szomszéd többször is fenyegetőzött, megalázott nyilvános helyeken, és egyszer meg is kísérelt leszorítani autóval a kerékpárútról, sem tett lépéseket a vőlegényem afelé, hogy bármit is tisztázzon a szomszéddal.

Ha már ő nem áll ki értem, említettem, hogy feljelentem a szomszédot, de arra a vőlegényem azt a választ adja, hogy én nem tudok szépen élni, nekem kell a konfliktus. Továbbá, a rendőrség úgy sem foglalkozik ezzel, mert vér nem folyt. A vőlegényem katona naponta érintkezik/ dolgozik rendőrökkel, én ne szégyenítsem meg őt ilyen butaságokkal!

És mivel én efelett nem tudok szemet hunyni őt szexuálisan frusztrálom fejezzem be!

Terapeutához vagy tanácsadásra nem hajlandó el jönni velem. Ő szépen akar élni ez a válasza!


Érdekelne a véleményetek! Én látom rosszul a dolgokat? Egy férfi nem a védelmező a családban,tényleg én lehetetlenítem el az életünket?



#szex #probléma #túl nagy elvárások
2017. máj. 24. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Es ti akkor minek is vagytok egyutt?
2017. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Hmm, detto csak nálunk fordítva.

Nincs erre jó válasz szerintem. F

2017. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ő szépen akar élni ez a válasza!"


Nézd, én ezek után engedném, hadd éljen szépen egyedül, vagy valaki olyannal, aki hajlandó vele vesződni. Egyéltalán nem veszi figyelembe, hogy te mire vágysz, tövig van a feje a s-ggében, ilyen emberrel nem lennék együtt, annál jobban tisztelem magam.

2017. máj. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt már tényleg csak az a kérdés, hogy miért vagytok együtt?
2017. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyszerüen csak nem illetek össze. Ő nyugis visszafogott ember, te meg temperamentumos. Jogos az lvárásod, én is ilyen vagyok nem hagyom az igazamat, de tőle soha nem fogod megkapni hogy szembe menjen valakivel még teérted sem.

A szex pedig, szintén nem illetek össze. Neked nagyobb az étvágyad és az igényed mint neki. Ha együtt maradtok jobb ha megszokod ezt az állapotot. Vagy keres hozzád illő pasit, aki hevesebb természetű mint ő.


33/N

2017. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

a leírásod alapján a vőlegényed töketlen, normál kapcsolatokban létszükségletű kommunikációra képtelen, javítani nem is akar a helyzeten, a javításra vonatkozó kísérleteidet elutasítja, illetve rögtön téged hibáztat, valószínű nem kevés komplexus is van benne...

sok kapcsolaton lehet javítani rengereget, ha mindkét fél odateszi magát. itt az egyik nyilvánvalóan nem hajlandó.


már csak az a kérdés, hogy mégis minek a vőlegényed még? o.o

2017. máj. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mert ezt a problémát leszámítva nincs további gondom vele! Más szempontból kiváló!
2017. máj. 24. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

- Ver a férjem, és szerintem csal is.


- Minek vagy vele?


- Mert mikor nem csal, és nem ver, akkor nagyon jókat dumálunk.



Remélem, érted, mit akarok mondani.

2017. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Marha kiváló egy önző barom, aki képtelen és még csak nem is hajlandó normálisan kommunikálni, tényleg.. Jó vicc.


Szerintem te még nem voltál tényleg jó kapcsolatban, tényleg kiváló emberrel, azért gondolod ezt a szart elfogadhatónak.

2017. máj. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába kiváló az élet minden területén, mégis panaszkodsz. Vagy keress mást, vagy akkor ha annyira kiváló akkor ne panaszkodj, hanem tudd rá, hogy "csak" ennyi hibája van.
2017. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!