Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom sosem fogja meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sosem fogja meg a kezem. Még egy puszit se ad a számra. Sose ölel át a nyílvános helyeken. Vajon miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egyébként ha kettesben vagyunk akkor nagyon szenvedélyes tud lenni.

2017. júl. 29. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy köcsög. Bocs, de velem ezt csinalta az exem, mintha szegyellt volna. Aztan sok ev utan kiderült, hogy csalt es hazudott. Gondolom nem akart elszalasztani egy lehetöseget sem.
2017. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg csak nézem ezt a pazarlást.....

31/f

2017. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van aki irtózik attól, hogy publikusan kimutassa a szeretetét, egyáltalán nem biztos, hogy van mögöttes oka. Talán számára az ilyesmi annyira intim dolognak számít, hogy feszélyezi, ha mások látják. Miért nem kérdezed meg őt erről?
2017. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Nő vagyok, és ugyanígy vagyok ezzel, a hármas szépen leírta, hogy miért.

Az intimitás kettőnk dolga, egyrészt senkinek semmi köze hozzá, másrészt - magamból kiindulva - senki nem kívàncsi rá, hogy mi mennyire nagyon rohadtul oda-vissza szerelmesek vagyunk nyilvánosan...

Tiniknél még oké, nincs hova menniük, stb..., de felnőtt emberként én úgy gondolom, képesnek kell lennünk visszatartani az ölelkezés/smacizás/stb. iránti vágyunkat, legalább a kertkapuig.

Férjem is nehezen szokta meg, hogy márpedig én közönség előtt nem és kész, de megértette, hogy ez nem miatta van, nem őt szégyellem, hanem egyszerűen egyrészt megkímélem a környezetem a nem kívánt műsortól, másrészt az én érzelmeim iránta igazán intim, bensőséges, senki másra nem tartozó dolgok. Nem tudom, hogy mondjam... Szóval azt az oldalamat csak és kizárólag neki tartogatom, neki mutatom meg, és senki másnak. Nem tudom jobban megmagyarázni.

2017. júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez nagyon emberfüggő. Van akik csak a 4 fal között és vannak olyanok, mint mi. Még 60 évesen is megállunk, akár a zebra közepén egyet csókolózni.
2017. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Beszelj vele erről

Lehet, hogy túl intim neki, nem akarja nyilvánosan

Volt olyan, akinek szoltam ezért, változtatott rajta. Volt, aki nem. Emberfuggo

2017. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján ha privátban nincs gond akkor szimplán feszélyezve érzi magát, ha ezt az utcán teszi. Vannak ilyen emberek. Kérdezz rá nála finoman, hogy észrevetted ezt a tendenciát, van-e bármi indok mögötte?
2017. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

A kezfogas nem intim dolog. Biztos,h van meg valakije vagy ismerkedni akar.

Igy nem visslkednek parkapcsolatban.


Szerintem keress magadnak egy masik pasit. Ot meg rugd ki sms-ben. Tudod,szemelyesen szakitani tul intim ..:D

2017. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!