Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bökdösnek-lökdösnek-ütkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bökdösnek-lökdösnek-ütköznek nekem a nők nyilvános (szórakozó) helyeken?

Figyelt kérdés
Nem mindegyikük. Nem értem a női logikát, miért csinálják ezt velem.

2016. máj. 18. 22:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bööö.... mert nagy a tömeg és nincs elég hely?
2016. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert útban vagy és nem veszed észre magad. Néha tömegközlekedésen nem szokott előfordulni?
2016. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de, a tömegközlekedésen is. Érdekes módon, férfiak nem bökdösnek.
2016. máj. 18. 22:50
 4/13 anonim válasza:
azért mert egy utolsó papucsnak néznek téged és azért löknek el
2016. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Mert a nők beképzeltek és egoisták.
2016. máj. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Mert egy nagy bika vagy, alfahím. Szúrni akarnak veled!
2016. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Pedig a férfiakra jellemző az utcán is, hogy a büdös életért nem lépnének arrébb, mindig terpeszkednek, és nekem kell kikerülnöm őket, ha nem akarom, hogy belém jöjjenek. Amióta nem kerülöm ki őket, mondjuk én is belebotlok pár pasiba :D
2016. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%
Mert az hülye telefonukon nézik a GPS kordinátákat nehogy eltévedjenek.
2016. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na, megoldódott. Mindig figyelj, hogy ne álld el az utat, és viszonylag kevés helyet foglalj el a térből. Nekem is az agyamra mennek a bamba férfiak, bár ritkán lökök félre valakit. Nőkből csak a félőseket szoktam látni, akik azt se tudják, hova álljanak, de legalább keresik a helyüket.
2016. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most arra vágysz, hogy azt írjuk, azért, mert fel akarnak szedni? Mert ha nem, akkor inkább az illem kategóriában kellett volna kérdezni.
2016. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!