Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érhetném el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetném el, hogy újra belém szeressen a párom? 7 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
Együtt is élünk. Mindketten éreztük, hogy ez a kapcsolat évről-évre egyre lentebb, túl sokat nem tettünk érte, csak mindig beszéltünk róla. Nagyban rányomta a bélyegét a kapcsolatra a gyermektelenség, amiért mindent megtettünk és még sincs... Pár hete közölte, hogy részéről elmúltak az érzelmek és felkeltette az érdeklődését egy másik nő, amin ő meglepődött, hogy mellettem ilyen előfordulhat vele (nem történt semmi közöttük, párom részéről plátói dolog ez) én pedig belehalok ebbe az egészbe. Ő nem igazán akar tenni semmit sem, én pedig harcolok, egyedül, hogy hátha, hátha csak egy időszak.
2017. júl. 30. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát még jó,hogy ilyen őszinte volt...-mert van aki simán félremegy.


Nem gondoltál arra,hogy elengeded?

Te is új kapcsolatba fogj?

Nem könnyelműen vagy sértésként írom ezt,de te írtad,hogy évről-évre rosszabb kihültebb,laposabb ezt lehet praktikákkal javítani ....-de ugyanaz a régi friss érzés nem fog visszajönni.-Sajnos.

Ha csak megszokásból kötödtök nem mély érzelmekkel akkor lépni kell.

2017. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom elfogadni, hogy pár hét alatt ilyen szinten kialakult ez benne, hogy részéről ennyi. Pár hete bizonytalan, mert pl. 2 hónappal ezelőtt még nem ezt gondolta, jó, tény, egyikünk sem volt boldog, igazából elvoltunk egymás mellett. De ezt nem tudom elfogadni, hogy pár hét bizonytalanság után tegyünk is pontot a végére. Úgy gondolom, hogy lehetséges, hogy ez csak egy időszak nála, hisz olyan régóta együtt vagyunk már, sok pár életében eljön ez, aztán mégis egymásra találnak ismét és megbánják, hogy ilyen helyzetben szétmentek. Mindenképp szeretnék időt hagyni, hogy benne is ülepedjenek az érzések. De nála nem igazán változik semmi. Szörnyű így egymás mellett élni, hogy érzem a közönyét.
2017. júl. 30. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

Kérdésedre válaszolva:

Talán a megszokott megjelenéseden-viselkedéseden változtassál alkalmakra.A megszokás az elhidegülés melegágya ugye.

Domborítsad a nőiességedet kicsit...vagy ha már csak bejárónőt alakítasz, akkor alakítsad csalogatóra erotikussággal...vigyél egy kis varázst-parázst a napokba...érted vagy cifrázzam még?


Véleményem:

Lehet új utakon kellene járnotok külön más mellett.Hátha úgy "bejön" az élet mindkettőtöknek.

2017. júl. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egyébként nem is gondoltam, hogy ennyire szeretem. Bár jó ideje érzem, hogy ez korán sem tökéletes, de most, hogy érzem a saját bőrömön, hogy lehet ennek hamarosan vége, ez döbbentett rá arra, hogy jobban szeretem, mint gondoltam.
2017. júl. 30. 10:19
 6/6 anonim ***** válasza:

A szerelem elmúlik. A test számára nagyon megterhelő az az állapot, hiszen gyakorlatilag kábítószer hatása alatt van az ember ilyenkor.

Nagyonmax 3 évig tart, nekem fél évig.


Egyetlen célja, hogy ne vegyük észre választottunk hibáit, lássuk őt tökéletesnek, addig, amíg kialakul a kötődés. Ekkor szeretetté alakul a szerelem.


Talán agykontrollalbhozható vissza. De a tudatalattidat irányítani nagyon nehéz feladat, szinte lehetetlen.

2017. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!