Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190 centis csajok, gondot okoz-e számotokra a párkeresés?

Figyelt kérdés
29/F

2017. júl. 30. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. : )
2017. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jakabos Zsuzsa 185 cm és összejött az edzőjével, de ki tudja, mennyi ideig lehetett szingli előtte. Főleg, hogy még eszméletlenül szép is.
2017. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz, de nem lehetetlen. :D
2017. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 191 centi vagyok, de volt már alacsonyabb pasim. Nem volt rossz, csak mindig néztek minket az utcán, meg a barátaim is megszóltak néha. :))
2017. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
175 centisen ez már az a kategória akivel nem kezdenék. De nem azért mert nőietlennek találom az ilyen magas csajokat, sőt ha szép arca van ugyanúgy bejön mint akárki más, de 25 centi az azért nagyon sok. És valljuk be őt tutira zavarná és azért ez már engem is szerintem. Már csak praktikussági okokból is bajos lenne :D Bár nekem tetszenek a magas csajok nagyon is (nem is olyan nehéz nálam magasabbat találni) de úgy 180-182 centiig bezárólag a legmagasabb barátnőm ekkora volt. És gondolom sok pasi meg egyáltalán nem szereti ha magasabb nála a csaj pl egy 187 centis srácnak aki ehhez nincs hozzászokva tuti zavaró lenne. Van ilyen magas ismerősöm és igaz ő azért eléggé kézilabdázó alkat is, hát nem könnyű neki a párkeresés. De mivel manapság rengeteg 190+os pasi mászkál ezért nem gondolnám ezt kifejezetten hátránynak, kivéve ha olyan pasi kell neki aki 2 fejjel alacsonyabb :D De ez sem egy reális forgatókönyv valljuk be.
2017. júl. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*15cm akart lenni az a 25 bocsi :D
2017. júl. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem probléma, miért lenne? :)
2017. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszenek a magas hölgyek, csak félénkek és elbújnak, ritkán látni őket.
2017. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!